Naujienų srautas

Gyvenimas2019.11.05 17:43

Nauja savaitė – nauji „Lietuvos nerealieji“: marškinėlių kūrėjas, tatuiruotoja ir sesės dainininkės

LRT.lt 2019.11.05 17:43

LRT.lt interneto projektas „Lietuvos nerealieji“ ir vėl stebina savo talentais! Šią savaitę užderėjo išties ypatingų talentų – Ričardas kuria šaltibarščius primenančius marškinėlius, Lori yra puiki tatuiruočių meistrė, o seserų Vasilevskyčių balsai – tikras balzamas širdžiai.

„Gaminu šaltibarščius, kuriuos galima apsivilkti, – juokauja neįprastus marškinėlius kuriantis Ričardas ir išduoda, kaip akį traukiančius ryškius marškinėlius pasigaminti patiems. – Jums reikės baltų marškinėlių, šaltibarščių, krapų ir kiaušinio. Užmerkite marškinėlius į dubenį su ingredientais, 3,5 val. palaikykite ir ištraukite“, – šmaikštauja Ričardas. Pažvelgus į jį atrodo, jog pasipuošti tokiais marškinėliais – vieni juokai.

Dar vienas šios savaitės talentas – tatuiruočių meistrė iš Klaipėdos Lori Goriagina. Ji ne tik atlieka tatuiruotes, užsiima piešimu, bet ir aukoja. Beje, už savo veiklą Lori yra susižėrusi ne vieną apdovanojimą!

Australų grupės „Bee Gees“ dainos ritmu savo talentą atskeidžia ir trys seserys Vasilevskytės – Julija, Kleopatra ir Sofija. Pastaroji savo talentą atskleisti suspėjo ir LRT TELEVIZIJOS projekte „Dvi kartos“. Mergaitės ir atlikėjo Vaido Baumilos duetas tapo konkurso nugalėtoju.

Balsuoti už labiausiai patikusius šios savaitės dalyvius galite čia.

Marškinėlių iš šaltibarščių receptas, tatuiruočių meistrės pasakojimas ir seserų daina – vaizdo įraše

Lietuvos nerealieji. Neįprasti šaltibarščiai, labdaringos tatuiruotės ir australų brolių dainą atliekančios lietuvės seserys
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi