Gyvenimas

2019.11.04 16:17

Serialo „Naujasis popiežius“ komanda pristatė dar vieną anonsą: gerbėjai nepaliauja žavėtis

LRT.lt2019.11.04 16:17

„Kiekvienas pasaulyje turi žinoti, kas yra popiežius. Tai – ne tuštybė, o būtinybė“, – antroje serialo „Naujasis popiežius“ anonso dalyje sako popiežių vaidinantis Johnas Malkovichius.

Vos anonsas pasirodė, gerbėjai suskubo girti viską – serialo aktorių vaidybą, kinematografiją, garso takelį ir rašė labai laukiantys premjeros.

Anonse pasirodė ir daugiau žvaigždžių – keliose scenoje sušmėžavo aktorė Sharon Stone, pranešame, kad seriale pasirodys ir dainininkas Marilyn Mansonas.

Pirmojoje anonso dalyje vienais apatiniais vaikštinėjęs aktorius Jude`as Law šįkart mįslingai šypsojosi nusiėmęs deguonies aparatą, gulėdamas ligoniams skirtoje lovoje.

Tada, vos pasirodžiusi italų režisieriaus Paolo Sorrentino serialo „Naujasis popiežius“ anonso pirmoji dalis iš karto pakurstė aistras. Gerbėjai rašė, kad ją pažiūrėję jautėsi lyg nusidėję.

HBO televizijos serialo „Naujasis popiežius“ premjera numatyta 2020-ųjų sausį.

2016-aisiais sukurtą serialą „Jaunasis popiežius“ 2017-aisiais rodė LRT TELEVIZIJA. Pernai buvo paskelbta, kad serialas turės tęsinį „Naujasis popiežius“, lapkritį Italijoje prasidėjo jo filmavimo darbai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.