Naujienų srautas

Gyvenimas2019.10.31 13:21

Džiugi žinia „Tomo ir Džerio“ gerbėjams – naujas filmas pasirodys anksčiau, nei planuota

LRT.lt 2019.10.31 13:21

Kino studija „Warner.Bros“ legendinio animacinio filmo „Tomas ir Džeris“ gerbėjams turi džiugią žinią – po poros metų turėjęs pasirodyti pusiau vaidybinis, pusiau animacinis filmas didžiuosiuose kino ekranuose pasirodys jau kitais metais. Naujai atgimusią nesibaigiančią katės ir pelės kovą žiūrovai galės išvysti dar prieš didžiąsias žiemos šventes.

JAV kino studija „Warner.Bros“ nutarė atgaivinti didžiulės sėkmės sulaukusių personažų katino Tomo ir peliuko Džerio nuotykius ir nudžiuginti juostos gerbėjus nauju pusiau vaidybiniu, pusiau animaciniu filmu.

Kino studija oficialiai buvo pranešusi, jog naujasis režisieriaus Timo Story`io kuriamas filmas pasirodys 2021 m. balandžio 16 dieną.

Tačiau visai neseniai „Warner.Bros“ išplatino pranešimą, kuriame nurodė, jog iš naujo atgijusius Tomą ir Džerį žiūrovai galės išvysti gerokai anksčiau – prieš pat kitų metų žiemos šventes – 2020 m. gruodžio 23 d., praneša „Forbes“.

Po daugiau nei pusšimčio metų atgijusioje Tomo ir Džerio istorijoje katinas ir peliukas bus išprašyti iš savo namo ir atsidurs Niujorke esančiame viešbutyje, kur jų lauks krūva nuotykių – viešbučio darbuotoja norės atsikratyti Džeriu, todėl į pagalbą pasikvies Tomą.

Originali „Tomo ir Džerio“ versija buvo sukurta 1940-aisiais. Williamas Hannas ir Josephas Barbera iš viso sukūrė daugiau nei 160 trumpų animacinio filmo serijų, kurios buvo apdovanotos net septyniais „Oskarais“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi