Gyvenimas

2019.10.30 12:09

Vizažistė parodė, kaip namie pasidaryti Helovino makiažą: su priemonėmis ragina neeksperimentuoti

Helovinas – puiki proga išbandyti ne šiaip sau šventinį makiažą, o dramatišką, netikėtą veido tapybą. Vizažistai sako, kad tokie makiažai dabar taip populiarėja, kad jų prašo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai.

Helovinas – ne tik gąsdinimo, bet ir kūrybiškumo šventė, sako vizažistė Daiva Žilienė, kuri dabar užsakymų turi tiek, kiek Kalėdiniu laikotarpiu. Išskirtinius makiažus darosi ne tik moterys, bet ir vyrai. Tiesa, pastarieji kur kas reiklesni.

„Vienas vyras prašė, kad aš jam priklijuočiau kirmėlių, tai aš jas pirkau iš žvejų parduotuvės, jas ploviau ir jas tikras, ta prasme gumines, klijavau. Tai man čia buvo toks nestandartinis prašymas“, – sako D. Žilienė.

Anot vizažistės, Helovino makiažai, kaip ir įprasti, turi tendencijas. Pavyzdžiui, dabar dailiosios lyties atstovės nori atrodyti, ne tik gąsdinančiai, bet ir gražiai.

„Buvo pernai, pavyzdžiui, klounai, visur tie klounai, piktieji, baisūs, o šiais metais daugiau nori gražesnių makiažų, ne tokių baisių, mažiau kraujo, vien žaizdų. Padaryti, kad neatpažintų, tikrai prašo“, – sako D. Žilienė.

Vizažo meistrė sako, kad nesudėtingus Helovino makiažus galima pasidaryti ir namie, tai nėra taip sudėtinga, kaip galbūt atrodo iš pirmo žvilgsnio.

„Su kokiu paprastu akių pieštuku tikrai gali drąsiai kažką išsipiešti. Ar klouno akis, šypseną džjokerio, kuri tikrai yra populiari labai. Galima įsibrėžti su raudonu lūpų pieštuku ir užtušuoti viską“, – teigia D. Žilienė.

Vizažistė pabrėžia, kad Helovino makiažui labai svarbu pasirinkti kokybiškas kosmetikos priemones ir jokiu būdu neeksperimentuoti su guašu ar kitais piešimui tinkančiais dažais, nes kiek vėliau tai gali paveikti odą.

Išsamiau – Vestos Tizenhauzienės reportaže:

Helovino makiažams – išskirtiniai norai: moterys nori atrodyti ir gražiai, ir gąsdinančiai, o vyrai ryžtasi prisiklijuoti net gyvas kirmėles