Gyvenimas

2019.10.28 07:57

Trūksta idėjų, ką pasigaminti iš moliūgo? Paruoškite pusryčiams kokteilių

LRT.lt2019.10.28 07:57

Moliūgai puikiai tinka ne tik sriuboms ar troškiniams. Iš jų galima pasigaminti ir kokteilių pusryčiams. Jie greitai ir lengvai pagaminami, tad tai puikus pasirinkimas skubant į darbus.

Tiesa, norint pasigaminti moliūgų kokteilį iš anksto paruoškite tyrę. Supjaustykite moliūgą griežinėliais ir dėkite kepti į orkaitę; kai suminkštės, išimkite, ataušinkite, pašalinkite žievę, o masę sutrinkite ir laikykite šaldytuve. Ją galite pasiruošti vakare ir kitą dieną teliks pasiimti iš šaldytuvo.

Pusryčiams tinkamas kokteilis pagamintas iš moliūgų tyrės, migdolų pieno, banano, persimono. Į tokį kokteilį galima įberti cinamono ar imbiero.
Puikus kokteilis gaunasi į moliūgų tyrę įpylus augalinio pieno, šviežių apelsino sulčių ir įbėrus cinamono.

Geriausias pasirinkimas tokiems kokteiliams – migdolų pienas. Tai vienintelis riešutas, kuris šarmina organizmą. Visas kitas augalinis pienas veikiau skonio reikalas, tačiau kur kas geriau nei karvės pienas. Jis gali sumažinti kitų kokteilio produktų teikiamą naudą.

Jei norite saldaus kokteilio, skoniu primenančio pyragą, tuomet į plaktuvą supilkite tyrę, bananą, įpilkite klevų sirupo ir įberkite cinamono, ciberžolės ir imbiero. Toks kokteilis tikrai primins tradicinį moliūgų pyragą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.