Gyvenimas

2019.10.25 10:31

Karolis Kmieliauskas motociklu per pasaulį: labiausiai įkvėpė susitikimai su pasaulio lietuviais

žiūrėkite reportažą
LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2019.10.25 10:31

„Šiais laikais didžiausia prabanga – važiuoti, eiti ar skristi į savo vidinę tylą“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ sako keliautojas Karolis Mieliauskas, kuris leidosi į 40 dienų trukusią kelionę per pasaulį.

„Į kelionę leidausi norėdamas pakviesti viso pasaulio lietuvių į pasaulio lietuvių sporto žaidynes, vyksiančias Druskininkuose, mano gimtajame mieste, 2021-aisiais. Susitikau su įvairiose šalyse gyvenančiais tautiečiais ir galiu patikinti, kad jų lietuvybė – įkvepia“, – pasakoja K. Mieliauskas.

Jis neslepia turėjęs ir asmeninių motyvų – jį žavi gamta, ypač mažai žmogaus paliestas Sibiras. Ten Karolis jau lankėsi tris kartus ir nori dar kartą sugrįžti. „Manau, kad važiuoti, skristi ar eiti į savo vidinę tylą – prabanga. Mes nuo ankstaus ryto esame įpratę kažkur skubėti, veikti, o gal reikėtų tiesiog sustoti, užsimerkti ir pabūti čia“, – pastebi jis.

Pasak keliautojo, kelionė, nors ir maloni, vargina, o per pirmas trisdešimt kelionės dienų tik tris kartus Karolis miegojau ilgiau nei puspenktos valandos.

Kelionės akimirkos – nuotraukų galerijoje, o visas pasakojimas apie aplankytas šalis ir kelionės įspūdžius – vaizdo įraše (nuo 30.30 min.).

„Labas rytas, Lietuva“ I d. Automobilių pramonėje lūžis turėtų įvykti 2023-aisiais: elektromobiliai taps pigesni už įprastus
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.