Gyvenimas

2019.10.23 11:36

Stiuardesės Brigitos Jagelavičiūtės matematika: 3 tūkst. valandų ore ir mažėjantis neaplankytų šalių skaičius

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2019.10.23 11:36

Brigita Jagelavičiūtė prieš trejus metus ji tapo vienos žymiausių oro linijų kompanijos darbuotoja, nors studijavo kiną ir televiziją, o savo įspūdžiais su keliasdešimt tūkstančių sekėjų nuolatos dalijasi „Instagrame“.

Nors Brigita studijavo kiną ir televiziją, noras keliauti buvo stipresnis, o atostogos Europos pietuose pasufleravo naują idėją.

„Tiesiog atostogavau Prancūzijoj ir pamačiau mūsų oro linijų stiuardeses. Jų uniforma paliko didžiulį įspūdį, pradėjau domėtis. Niekada apie tokį darbą nesvajojau, bet po tos akimirkos atsirado kažkokia ir noras“, – pasakoja B. Jagelavičiūtė.

Iš Kėdainių kilusi mergina daugiau nei trejus metus gyvena Dubajuje ir kas savaitę aplanko vis kitą pasaulio kraštą. Tiesa, patekti tarp daugiau kaip 10-ies tūkstančių stiuardų ir stiuardesių nebuvo lengva – pasisekė iš trečio karto, vis dėlto kantrybė – labai reikalingas bruožas.

„Labai daug kantrybės išmoko šis darbas. Tos patirtys lėktuve ir keliaujant išmoko ir užgrūdina. pamatai ir gėrio, ir blogio. Tai yra unikali gyvenimo mokykla, sakyčiau“, – svarsto Brigita.

Nors neaplankytų šalių pasaulyje skaičius sparčiai mažėja, Brigita atskridusi į svetimą miestą, net jei jame jau buvo, mieliau renkasi naujus potyrius ir nuotykius, o ne kelias valandas miego. „Jas išmiegosiu vėliau“, – juokdamasi sako ji.

Didelę dalį kelionių mergina filmuoja ir vėliau įrašais dalijasi platformoje „Youtube“ bei socialiniame tinkle „Instagram“, kur turi beveik 80 tūkstančių sekėjų. Ji taip pat sako vis pagalvojanti apie kiną, televiziją ar fotografiją.

Daugiau nei 3000 valandų danguje – tiek suskaičiuoja pati Brigita. Ir po trumpos viešnagės Lietuvoje nekantrauja pamatyti, kur svajonės nuves toliau.

Daugiau – vaizdo įraše (nuo 23.35min.).

„Labas rytas, Lietuva“ I d. Stiuardesės Brigitos Jagelavičiūtės svajonių darbas: prabangios avialinijos, pavydėtinos kelionės ir gerbėjų ratas