Gyvenimas

2019.10.21 14:44

„Šok su žvaigžde“ gerbėjai suka galvas, kaip patekti į filmavimus, atsakymas – labai paprastas

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.10.21 14:44

Kiekvieną šeštadienį į LRT suguža projekto „Šok su žvaigžde“ gerbėjai iš visos Lietuvos. Vienus projektas domina, nes patys yra buvę šokėjai, kitiems įdomu stebėti niekada nešokusių žmonių progresą. LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas primena, kad nemokamai studijoje stebėti galima ne tik tiesioginę transliaciją, bet ir generalinę repeticiją, tiesa, reikia suskubti užsiregistruoti.

Trečiąjį „Šok su žvaigžde“ vakarą dalyvių pasirodymų pasižiūrėti į LRT TELEVIZIJOS studiją atvyko Smiltė ir Kristupas. Pirmąsias dvi laidas jiedu žiūrėjo per televiziją.

„Kadangi pati esu buvusi šokėja, mane labiausiai žavi patys šokiai. Labai džiugu, kad jie vėl sugrįžo į televizijos eterį“, – džiaugėsi Smiltė. Jai antrino ir Kristupas, patikinęs, kad jį labiausiai žavi kiekvieną šeštadienį surengiamas šou.

Smiltė ir Kristupas atskleidė, jog labiausiai palaiko atlikėjo Vaidoto Valiukevičiaus ir Letos Kripaitės porą. „Jie užburia savo charizma, savo energetika. Kiekvienoje laidoje jie kažkuo išskirtiniai. Pirmojoje laidoje nukėlė į devyniasdešimtuosius, vėliau pasirodė prie molberto ir pan. Tai turi tam tikrą cinkelį, tad juos stebėti visuomet malonu akiai“, – portalui LRT.lt pasakojo studijos svečiai.

Gyvai stebėti šokėjų pasirodymų atvyko ir Domantas, Simona bei Edvinas. Trijulė pasakoja stebėjusi pirmąsias projekto laidas, nes labai įdomu pamatyti, kaip sekasi anksčiau nešokusiems žinomiems žmonėms.

„Labai įdomu matyti, kaip jie prisitaiko prie naujo, anksčiau neišbandyto amplua“, – sakė portalui LRT.lt sakė Domantas.

Jis atskleidė palaikantis Indrę Stonkuvienę ir Rolandą Beržinį. Šią porą palaiko ir Simona, o Edvino favoritai Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius.

Pirmąjį kartą į „Šok su žvaigžde“ filmavimą atvyko ir Vilma bei Kamilė. Po pirmųjų laidų Vilmą labiausiai sužavėjo Simona Nainė, o Kamilė kol kas sakosi favoritų neturinti.

Nepaisant to, jai smagu pasižiūrėti, kaip niekada anksčiau nešokę žmonės žengia ant parketo. „Žavi ir šokiai, ir žmonės, kurie išdrįsta pabando ir išbando save. Manau, kad kai kuriems tikrai šauniai sekasi“, – sakė Vilma.

Pasak LRT vyriausiojo prodiuserio Audriaus Giržado, filmuojant projektą „Šok su žvaigžde“ salėje būna 110 sėdimų vietų.

„Natūralu, kad dalis jų tenka projekto dalyvių artimiesiems. Kiekvienas dalyvis į filmavimą gali pasikviesti du žmones – tai sudaro 48 vietas. Likusios yra skirtos žiūrovams. Jie „Šok su žvaigžde“, kaip ir bet kurį kitą LRT projektą, gali stebėti nemokamai. Tereikia užsiregistruoti el. paštu registracija@lrt.lt. Susidomėjimas projektu labai didelis, todėl registruojame tik į toks savaitės filmavimą“, – portalui LRT.lt sakė A. Giržadas.

Jis priminė, kad atvykti stebėti galima ir generalinę laidos repeticiją, kuri šeštadieniais vyksta nuo 15 val.

„Per generalinę repeticiją vyksta toks pat šou kaip ir vakarinėje transliacijoje – muzika, šviesos, dalyvauja ir šokėjai, ir laidos vedėjai.

Gali būti įdomu pažiūrėti repeticiją sėdint salėje kaip žiūrovui, o po to vakare stebėti šou per televizorių ir palyginti, kaip viskas atrodo gyvai, ir kaip dirba kameros“, – kalbėjo A. Giržadas.

Beje, į generalinę repeticiją galima atsivesti ir vaikus. Pagrindiniame filmavime laukiami tik 16 metų sulaukę ir vyresni žiūrovai. Registruojantis el. paštu reikėtų nurodyti savo vardą, pavardę ir kuriame renginyje norėtume dalyvauti – generalinėje repeticijoje ar tiesioginėje transliacijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt