Gyvenimas

2019.10.13 14:36

Taksi automobilio vairuotoja Giedrė: mano darbe – istorijos, vertos knygos ar filmo

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2019.10.13 14:36

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėjusi taksi automobilio vairuotoja Giedrė Jursevičienė sako, kad vienas jos darbo privalumų – daugybė įdomių ir naudingų patirčių. Be to, ji džiaugiasi, kad daug važinėdama ji gali papildyti ir labai neįprastą savo kolekciją.

Anksčiau Giedrė dirbo biure, tačiau pasikeitus gyvenimo aplinkybėms ji pradėjo vairuoti taksi automobilį. O dirbdama pildo savo kolekciją – ji kolekcionuoja vardinius ir neįprastus automobilių numerius, o tiksliau jų nuotraukas. Daugelį savo kolekcijos eksponatų ji surinko pati, tačiau pamatę kokį nors neįprastą numerį jį įamžina bei Giedrei atsiunčia bičiuliai.

„Kai kurie į numerius rašo savo vardus, kiti renkasi žodžius – ragana, error (liet. klaida), skazka (liet. pasaka) ir pan.“, – vardija G. Jursevičienė. Ji nežino, kiek žmonių renka panašias kolekcijas, tačiau ji sako, kad ji tokia ne viena – internete randa ir bendraminčių.

Taksi automobilio vairuotoja patikina, kad jos darbe daugybė įvairiausių nutikimų ir istorijų, iš kurių gautųsi nebloga knyga ar filmą. „Daug įdomių, naudingų žmonių sutinki. Tikrai daug malonių žmonių esu sutikusi“, – patikina pašnekovė.

Apie jos darbo ypatybes ir neįprastą kolekciją – vaizdo įraše (nuo 24.55 min.).

„Labas rytas, Lietuva“ I d. Taksi vairuotojos gyvenimo patirtys: sutinku krūvą malonių žmonių, nes Lietuva – labai graži šalis
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt