Gyvenimas

2019.10.07 11:57

Irano policija už šventvagystę suėmė Angelinos Jolie „antrininkę“ Sahar Tabar

LRT.lt2019.10.07 11:57

Irano policija sulaikė visame pasaulyje žinomą instagramo žvaigždę Sahar Tabar, kuri drastiškai keisdama savo išvaizdą ir darydamasi plastines operacijas siekia būti kuo panašesnė į aktorę Angeliną Jolie, praneša Irano naujienų tarnyba „Tasnim“.

Socialinio tinklo „Instagram“ įžymybė buvo suimta už šventvagystę, smurto kurstymą, šalies aprangos kodo nepaisymą ir jaunų žmonių skatinimą užsiimti korupcija.

S. Tabar pasaulyje išgarsėjo praėjusiais metais, kai socialiniame tinkle išplito jos nuotraukos ir vaizdo įrašai, kuriuose ji atrodo kaip Angeliną Jolie primenantis zombis, rašo BBC.

Kalbama, jog socialinių tinklų veikėjai buvo atlikta 50 plastinių operacijų, tačiau daugelis socialinėje erdvėje atsidūrusių jos nuotraukų yra pakoreguotos.

Pati S. Tabar yra sakiusi, jog vaiduoklišką išvaizdą nuotraukose ji sukuria besifotografuodama pasidariusi atitinkamą makiažą, o vėliau retušuodama nuotraukas.

Nors S. Tabar – ne vienintelė Irano valdžiai užkliuvusi „influencerė“, jos areštas socialiniuose tinkluose sukėlė viešą pasipiktinimą šalies valdžia.

Viename tviterio įraše socialinių tinklų veikėjos gynėjas sarkastiškai pareiškė, kad S. Tabar verčiau būtų užsiėmusi ne tokiais kurstytojiškais užsiėmimais – turto grobstymu ar žmogžudyse.

„Instagram“ – populiariausias socialinis tinklas Irane. Irane uždrausta naudotis „Facebook“ ir „Twitter“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt