Naujienų srautas

Gyvenimas2019.10.06 19:37

Keturios seserys Belickaitės sukasi krepšinio pasaulyje: skirtingos komandos netampa nesutarimų priežastimi

žiūrėkite pokalbio įrašą

Joms mieliausias krepšinio kamuolys. Krepšinis dar vienas dalykas vienijantis keturias seseris, Dalią, Aušrinę, Sigitą ir Ievą. Visos seserys vaikystėje lankė šokius, tačiau net tris iš jų labiau sudomino antrąja šalies religija vadinama sporto šaka. Iki šiol šoka tik Sigita. Tiesa, ji – krepšinio komandos „Rytas“ palaikymo šokėja.

„Mano krikšto mama – Europos čempionė Dalia Belickaitė. Ji kažkada ir man pasiūlė išbandyti krepšinį, o ši mintis labai patiko mano tėčiui. Kadangi po pirmos treniruotės krepšinis mane labai sužavėjo, pasilikau treniruotis. Šeima visuomet atvykdavo į varžybas manęs palaikyti, taip manau ir sesės panoro pasekti mano pavyzdžiu“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ pasakoja Dalia Belickaitė.

Visos seserys vaikystėje lankė šokius, tačiau Dalios, Aušrinės ir Ievos šie taip nesužavėjo kaip krepšinis. Dalia – buvusi krepšininkė ir „Žalgirio TV“ laidų vedėja, Aušrinė žaidžia Aukščiausioje moterų lygoje „Kibirkšties“ komandoje, o jauniausia sesė Ieva atstovauja Vilniaus krepšinio mokyklai.

Vienintelė, kuri nusprendė ir toliau lankyti šokius – Sigita. Vis dėlto, per daug nuo krepšinio nenutolo, ji – Vilniaus „Ryto“ komandos palaikymo šokėja.

Tai, kad Dalia dirba „Žalgirio“ televizijoje, o Sigita šoka jų konkurentų „Ryto“ palaikymo trupėje, anot seserų, netampa nesutarimų priežastimi.

„Tikrai dėl to nesipykstame. Kiekvienas renkasi, kokią komandą palaikyti. Aš tiesiog žinau, kad „Žalgiris“ – geresnė komanda“, – juokiasi Dalia.

Jaunėlės Ieva ir Aušrinė taip pat atstovauja skirtingoms komandoms, tačiau sako, kad tarpusavyje nesivaržo, o stengiasi viena kitą palaikyti.

Visas pokalbis – vaizdo įraše (nuo 1.14.30 val.):

„Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis“ I d. Ryčio Kazlausko debiutų savaitė: nuo virtualios dvylikamečio laidos galvoje iki Eurolygos komentatoriaus kėdės
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi