Gyvenimas

2019.10.01 15:51

Paryžiaus mados savaitę vainikavo „Chanel“: tarp kolekciją pristatančių modelių įsimaišė komikė

LRT.lt, BNS, Raimondas Čiuplys2019.10.01 15:51

Paryžiaus mados savaitę griausmingai užbaigė naujas rūbų kolekcijas pristatę „Chanel“, „Louis Vuitton“, „Lacoste“ ir kiti žymūs drabužių kūrėjai. Tiesa, žiūrovų dėmesys nuo elegantišką „Chanel“ rūbų kolekciją pristatančių modelių trumpam nukrypo į netikėtai ant podiumo pasirodžiusią komikę.

Dizainerės Virginie Viard kurtos 2020 m. pavasario–vasaros drabužių kolekcijos pristatymo metu žiūrovų dėmesį patraukė tarp elegantiškai podiumu žengiančių modelių netikėtai įsimaišiusi komikė Marie S’Infiltre, kurios tikrasis vardas – Marie Benoliel.

Kartu su modeliais ji žygiavo vilkėdama juodai baltą „Chanel“ stiliaus kostiumėlį, buvo užsidėjusi juodą skrybėlę, avėjo masyvius aukštakulnius. Nors tokį netikėtumą išvydęs „Chanel“ prezidentas Bruno Pavlovsky buvo pastebėtas besijuokiantis, ilgai „YouTube“ tinklaraštininkės šlovė netruko. Netrukus po drąsaus jos žingsnio, nuo podiumo moterį mandagiai, bet griežtai palydėjo modelis Gigi Hadid.

„Chanel“ mados namai naujienų agentūrai AFP sakė, kad šis incidentas buvo jiems visiškai netikėtas, tačiau tai „nėra pirmas kartas, kai ji taip pasielgia“.

Manoma, kad ta pati moteris praėjusią savaitę įsiveržė į apatinių drabužių gamintojos „Etam“ kolekcijos pristatymą Paryžiuje.

„Nedarysime iš to dramos, – sakė „Chanel“ atstovė. – Tik būtume norėję, kad to nebūtų įvykę“.

Po visko tvarkos pažeidėją „prie išėjimo palydėjo apsaugos personalas“.

Tuo metu kiti modeliai net nemirktelėjo, kai moteris užsilipo ant podiumo, ir padarė jai vietos rikuojantis užkulisiuose.

Daugelis iš kelių šimtų šį šou stebėjusių mados gerbėjų net nesuvokė, kas įvyko ant podiumo. Jie nuoširdžiai plojo pasitikdami modelius ir filmavo juos savo išmaniaisiais telefonais.

Kurdami naująją „Chanel“ drabužių kolekciją, kūrėjai liko ištikimi pamėgtiems raštams ir drabužių kirpimui. Modeliai demonstravo elegantiškas, languotais arba dryžuotais raštais išpuoštas sukneles ir kostiumėlius, švarkelius, prie kurių derino puošnias skrybėlaites ir nedideles rankines.

Naujosios kolekcijos rūbai skirti kasdieniniam nešiojimui, todėl tarp jų vyrauja balta, pilka, juoda ir žemės spalvos. „Chanel“ kurti drabužiai pasižymi universalumu ir patogumu, tačiau nepamirštama ir elegancija – naujosios kolekcijos rūbai pritaikyti intensyviam miesto moters gyvenimo ritmui.

Akimirkos iš „Chanel“ kolekcijos pristatymo – galerijoje

Parengta pagal „Standard.co.uk“.