Gyvenimas

2019.10.01 08:03

Sporto salė namuose: puikiu treniruokliu gali tapti ir šluotkotis

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.10.01 08:03

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėjęs sporto treneris Mindaugas Šatkus sako, kad gerai mankštai nebūtina nei speciali įranga, nei sporto klubas. Anot jo, sportuoti galima visur, o tai darant vertėtų neužmiršti, jog svarbiausia – gera nuotaika.

„Kartą stovėdamas namuose, prie šaldytuvo sumaniau, kad reikia išlaisvinti žmonių galvas ir pasportuoti kur nors kitur – ten, kur įprastai nesportuojama“, – apie tai, kaip kilo idėja pradėti sportuoti neįprastose vietose, pasakoja M. Šatkus.

Anot jo, neįprastos erdvės žmonėms leidžia į sportą pažvelgti kitu kampu. „Sportas oro uoste ar mankšta dramos teatre keičia žmonių požiūrį į sportą ir judėjimą“, – sako treneris.

„Sportuodami įvairiose vietose kuriame emociją ir tik tada žvelgiame į sportinę mūsų makštos pusę“, – geros nuotaikos svarbą pabrėžia M. Šatkus ir priduria, kad jei nuotaika bus gera, įdomesnis taps ir sportas.

Treneris įsitikinęs, kad gerai mankštai nereikalingi nei sporto klubai, nei speciali įranga – efektyvią treniruotę šeima drauge gali surengti namuose, į rankas paėmę šluotkotį.

Mankštos pratimai visai šeimai – laidos įraše (nuo 7.35):

Mindaugas Šatkus: pirmiausia reikia kurti gerą nuotaiką, o tada ir sportas pasidarys įdomus!
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt