Gyvenimas

2019.09.29 23:22

Emocijų paleidimą atradęs meistras: skaudėjo širdį, bet kardiologai sakė, kad ji dirba idealiai

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.09.29 23:22

Emocijų paleidimo meistras Rytis Lukoševičius sako, kad širdies skausmą pajuto, kai jam buvo 25-eri. Skaudėjo bjauriai ir nemaloniai, bet medikai ramino – viskas puiku. Skausmai nurimo tik tada, kai vaikinas išmoko atsikratyti jį kamavusio streso ir įtampos.

LRT TELEVIZIJOS laidoje viešėjęs R. Lukoševičius sakė, kad kai kardiologams pasiskundė širdies skausmu, tačiau neišgirdo jokios diagnozės, suprato, jog problemos dėl prastos savijautos slypi kitur.

Per vieną emocijų paleidimo užsiėmimą jis pajuto, kaip kelerius metus trukęs širdies skausmas traukiasi. „Tada supratau, kad galima išsilaisvinti iš viso streso ir įtampos, nuo kurio man net kūną skaudėjo, nors fiziškai viskas buvo gerai“, – teigė R. Lukoševičius.

Pasak R. Lukoševičiaus, stresas ir nerimas dėl darbo, ateities ir kitų dalykų kankina daugelį, tačiau galima išmokti tai išgyventi.

„Daugeliui stresas ir įtampa tapo įprastais dalykais. Sunkumas, liūdesys tampa norma, bet taip būti neprivalo“, – sako R. Lukoševičius.

Išsamiau apie tai, kaip atpažinti kūno siunčiamus signalus – laidos įraše (nuo 07.19 min.):

„Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis“ II dalis. Emocijų paleidimo meistras: kūno siunčiami ženklai išduoda apie slypinčias emocijas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.