Naujienų srautas

Gyvenimas2019.09.26 14:27

Mados „Injekcija“ kviečia į stotį

LRT.lt 2019.09.26 14:27

Blogas tas karys, kuris nenori tapti generolu, bet prieš užkariaujant pasaulį pirmiausia reikėtų sužavėti gimtąjį Vilnių. Todėl lapkričio 16-ąją simbolinio mados naujokų starto atskaitos tašku taps Vilniaus geležinkelio stotis – centrinėje laukimo salėje šurmuliuos konkurso „Injekcija“ finalas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Sakoma, kad renkantis būstą svarbiausia yra šventoji trejybė: vieta, vieta ir dar kartą vieta. Ne mažiau svarbi ji ir galvojant apie madų renginio lokaciją – kasmet norisi įdomesnės erdvės, kuri duotų pridėtinės vertės dizainerio parodymui ir būtų patraukli žiūrovui.

„Kai vieniems tenka dirbtinai simuliuoti lokacijas, mes turime unikalią galimybę veikti autentiškose vietose. Ten, kur susikerta svarbiausi keliai ir infrastruktūros arterijos, visada verda gyvenimas. Stotis, kaip ir turgus, akimirksniu atskleidžia tikrąjį miesto pulsą. Visos didžiosios gyvenimo kelionės ir nuotykiai prasideda būtent čia“, – sako konkurso „Injekcija“ sumanytoja ir „Mados infekcijos“ idėjinė vadė Sandra Straukaitė.

„Mūsų vizijoje – gyvybinga stoties teritorija, jungianti kuriančius ir ieškančius naujų patirčių unikaliose erdvėse. Žmonių ir kūrybiškų idėjų čia niekada nebus per daug, o tokie renginiai kaip „Injekcija“ padeda įpūsti naujų vėjų ir priverčia mus iš naujo atrasti įprastas erdves“, – sako „Lietuvos geležinkelių“ Turto valdymo paslaugų centro Strategijos ir veiklos vystymo skyriaus vadovė Julija Abromavičienė.

„Berlyne visada apsistoju tame pačiame viešbutyje, pro kurį driekiasi geležinkelis. Stotis niekada nemiega, o nesibaigiantis traukinių judėjimas – geriausias miesto fonas“, – prisipažįsta dizainerė S. Straukaitė.

Geležinkelio teritorija konkurso „Injekcija“ organizatoriams gerai pažįstama – prieš dvejus metus renginys vyko Vilniaus lokomotyvų remonto depe. Šių metų veiksmo vieta – stoties laukimo salė, kurios didingas mastelis ir nesurežisuota aplinka taps unikalia scenografija dalyviams, žiūrovams ir keliautojams.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi