Gyvenimas

2019.09.22 21:56

Idėjų stokojantiems asmenukių entuziastams Londone atidarytas „asmenukių fabrikas“

žiūrėkite reportažą

Asmenukės dar tikrai neišėjo iš mados. Bent jau taip mano „asmenukių fabriką“ įkūrusi sužadėtinių pora iš Londono. Čia, naudojant įvairiausius fonus ir spalvingus konfeti, galite pasidaryti nuotraukų, kuriomis vėliau nustebinsite draugus.

Blizgučių lietuje ar rožinių kamuoliukų vonioje – paaugliai dėl šių akimirkų plūsta į Londone atidarytą „asmenukių fabriką“. Viskas – tik dėl tobulos asmenukės.

„Mūsų karta mėgsta viešinti įvairius dalykus, bet kartais neturi ką. Mūsų siūloma pramoga kaip tik ir užpildo šią spragą. Tai visai smagu. Mes juk nesiūlome apsimesti, kad esate kokiame nors paplūdimyje, nors fotografuojatės prie fototapeto. Mūsų siūlomi fonai – gana abstraktūs, linksmi. Žmonės atvyksta, nusifotografuoja, paskelbia nuotraukas socialiniame tinkle ir taip pralinksmina draugus“, – pasakoja „asmenukių fabriko“ įkūrėjas Willas Boweris.

Čia galima rasti 20-imt įvairiai nudažytų kambarėlių su atrakcijomis. Įsiamžinti šiose vietose jums kainuos nei daug, nei mažai – 11 eurų.

„Idėja gimė mums su sužadėtine keliaujant po pasaulį. Supratome, kad pradėjome pildyti sąrašą vietų, kur galėtume pavalgyti ir ką aplankyti, kad turėtume ką paskelbti savo „Instagram“ paskyroje. Tuomet keliaudavome į atokias vietas, sutikdavome žmonių iš viso pasaulio, kurie daro tą patį. Tuomet pagalvojome, kodėl tokios vietos neįkūrus Londone? Norėjome sukurti „Instagram“ tinkamas vietas po vienu stogu, kad žmonės galėtų atvykti ir pasidaryti daug nuotraukų. Taip viskas ir įvyko“, – pasakoja įkūrėjas.

Labiausiai šią vietą mėgsta paaugliai, bet pramogaujančius galima sutikti ir vyresnius žmonės. Užsidirbantieji iš socialinių tinklų čia apsilanko ir daugiau nei kartą.

„Kol kas man labiausiai patiko 6-ojo dešimtmečio valgomasis. Čia galima jausti „Briliantino“ atmosferą. Esu sužavėta“,– sako asmenukių entuziastė Eliza Bendall.

„Vis daugiau žmonių leidžia laiką „Instagram“, – sako „asmenukių fabriko“ įkūrėjai, – todėl tokių vietų ateityje tik daugės.

Išsamiau – vaizdo įraše (nuo 9.50 min).

„Labas rytas, Lietuva!“ I d. Marius Repšys: po ligos rašymas man buvo kaip terapija