Naujienų srautas

Gyvenimas2019.09.20 15:24

Aleksandro Vasiljevo šou „Mados alchemija“ programoje – žinomi šalies mados pasaulio vardai

LRT.lt 2019.09.20 15:24

Vienas žymiausių mados istorikų pasaulyje Aleksandras Vasiljevas surengs mados šou Lietuvoje. Profesorius, kolekcionierius, scenografas, Rusijos Meno akademijos garbės narys, daugiau nei 30-ies knygų autorius, televizijos laidų vedėjas ir lektorius mūsų šalyje pristatys naujausią mados šou „Mados alchemija: XX-XXI a. stiliaus ikonos“.

Mados stiliaus ikonoms skirtas vienintelis A. Vasiljevo šou vyks rugsėjo 27 d. Vilniuje. Tad likus savaitei iki renginio žiūrovai oficialiai supažindinami su mados šou „Mados alchemija“ programa, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Neabejojama, kad didelio žiūrovų dėmesio sulauks neseniai pasaulinio garso britų dainininkę aprengusios dizainerės Agnės Kuzmickaitės naujausi darbai. Kolekcijos tema – savirealizacija ir sąmoningumas, kurie, kaip tvirtina pati dizainerė, yra didžiausias gyvenimo variklis ir pagrindinis kūrybos tikslas.

Čia bus gausu elegantiškų siluetų, subtilių raštų bei pamatinių, juodos ir baltos, spalvų variacijų. Savirealizacijos ir sąmoningumo žinutę Agnė transliuos simetriją sudrumsiančiais, ant drabužių nugulusiais lozungais ir karščiausias naujo sezono tendencijas atspindinčiomis neoninių spalvų detalėmis.

Kolekciją „Colours Of Life“ renginyje „Mados alchemija“ pristatysianti Diana Vapsvė aktualiausias mados tendencijas atliepiančią kūrybą skiria šiuolaikiškai miesto moteriai, norinčiai stilingai atrodyti ir biure, ir pramogaujant, ir aktyviai leidžiant laisvalaikį. Jau 12-ąjį sezoną pasitinkanti dizainerė žada nustebinti, nes iki šiol nebuvo pristačiusi nė vieno raudonos spalvos drabužio.

„Anksčiau šios spalvos mano kolekcijose nebuvo“, – apie „Colors Of Life“ pavadintą kolekciją sakė Diana Vapsvė.

„Vilkėti raudoną man nėra iššūkis. Tai labiau stiprybės simbolis, pareiškimas, žinutė, vidinės laisvės liudijimas. Dažnai sakau, jog ji yra tolygi juodai. Tai – klasikinės spalvos, turinčios savo gerbėjų ratą“, – mintimis dalinosi autorė, pridurdama, jog raudonų tonų įsiliejimą į kūrybą sieja ir su mados tendencijomis, ir su vidiniais išgyvenimais.

„Mados alchemijoje“ taip pat matysime dizainerė Redos Budvilaitienės vadovaujamų „REDA Couture“ mados namų kolekciją „Mano Japonija“ ir proginių-vestuvinių darbužių kolekciją „Laimės rūmai 2020“.

„Kurdama naują kolekciją, įkvėpimo sėmiausi iš japonų kultūros, „japoniškojo kimono“. Pajutau, kad norisi švarių linijų, standžių audinių, sodrių spalvų, atskleidžiančių moters subtilumą. Iš mano kelionių prisiminimų gimė nauja proginė–vestuvinė kolekcija „Laimės rūmai 2020“, – sako Reda Budvilaitienė.

„Mados alchemija“ taip pat supažindins su nauja Erikos Vitulskienės mados namų plius dydžio kolekcija.

„Nauja kolekcija turės naują prasmę – tai nebus tik drabužiai, bet ir Zodiako ženklais paremtos išraiškos priemonės. Kolekciją kūrėme taip, kad galėtume išreikšti visų 12-os Zodiako ženklų. Dalį šios kolekcijos pristatysime ir „Mados alchemijos“ šou“, – sakė Erika Vitulskienė.
Muzika, šokis ir paveikslų-mandalų paroda

Rugsėjo 27 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje vyksiančiame mados šou „Mados alchemija“ žiūrovai išgirs dainininkę Elžbietą Oleškevič ir pianistą Andrių Savčenko. Scenoje publika išvys šiuolaikinio šokio šokėjus – žinomos choreografės ir šokio pedagogės Agnės Rickevičienės auklėtinius bei garsaus šokių kolektyvo „Gelmė“ atstovus.

„Mados alchemijos“ šou metu, koncertų salės foje vyks menininkės Vilijos Šabunkaitės papuošalų ir mineralų akmenukais, koralais, malachitu siuvinėtų paveikslų-mandalų paroda.

Renginį ves charizmatiškoji radijo ir TV laidų vedėja Livija Gradauskienė, kuri ne tik pasakos apie dizainerius ir jų kolekcijas, bet ir pati demonstruos kolekcijų drabužius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi