Gyvenimas

2019.09.18 11:38

Į Vilnių atvyksta serialo „Vaikštantys numirėliai“ žvaigždė: bus ir apokaliptinė zona gerbėjams

LRT.lt2019.09.18 11:38

Spalį visame pasaulyje startuoja 10-asis serialo „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) sezonas, o rugsėjo 21-22 d. Vilniuje vyksiančio populiariosios kultūros renginio „Comic Con Baltics 2019“ metu gerbėjai galės susitikti su aktoriumi Steven Ogg bei išbandyti save „Vaikštančių numirėlių“ išgyvenimo zonoje (angl. „The Walking Dead Experience“).

„Nuo 2010-ųjų metų televizijos ekranuose matoma amerikiečių siaubo drama – vienas populiariausių serialų visame pasaulyje. Ne išimtis ir Baltijos šalys. Dėl šios priežasties, artėjant dešimtajam serialo sezonui kartu su renginio partneriu „FOX“ kanalu nusprendėme pasirūpinti, kad renginyje netrūktų pramogų ir aktyvacijų, susijusių su serialu „Vaikštantys numirėliai“, – sako „Comic Con Baltics“ organizatorius Darius Krasauskas.

Svarbiausia iš jų, anot renginio organizatoriaus, taps specialiai sukurta zombių apokalipsę imituojanti erdvė, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Daugiau nei 200 kv. metrų plote įsikurs gąsdinanti ir bauginanti „Vaikštančių numirėlių“ erdvė. Joje lankytojai galės išgyventi zombių apokalipsę – turės išsigelbėti praeidami specialiai renginiui sukurtą viruso infekuotą išbandymų zoną. Galime išduoti tik tiek, kad adrenalino tikrai netrūks“, – sako D. Krasauskas

Organizatorius pažymi, kad dėl gąsdinimo ir siaubo elementų erdvė bus atvira tik 18 ir daugiau metų turintiems renginio dalyviams. Joje dalyviai užtruks nuo keleto iki keliolikos minučių.

Į renginį atvyksta ir garsusis Simon vaidmenį seriale įkūnijęs aktorius Steven Ogg.

„Steven Ogg yra išskirtinė kino pasaulio asmenybė, galinti pasigirti ne tik stipriais ir įsimintinais projektais bei įkūnytais veikėjais, bet ir prestižiniais apdovanojimais. Nors „Vaikštantys numirėliai“ yra vienas ryškiausių aktoriaus personažų, tačiau tikrai ne vienintelis. Jis taip pat vaidino seriale „Vakarų pasaulis“ (angl. „Westworld“), įkūnijo pagrindinį vaidmenį garsiajame kompiuteriniame žaidime „GTA V“, – sako D. Krasauskas.

2010 metais pirmą kartą pasirodę „Vaikštantys numirėliai“ rudenį žiūrovams pristatys jau dešimtąjį sezoną. Per šį laiką serialas subūrė dešimtis milijonų fanų visame pasaulyje, laimėjo daugiau nei šešiasdešimt ir buvo nominuotas dar keliems šimtams apdovanojimų. Tarp jų – ir „Auksiniams gaubliams“ (angl. „Golden Globe Awards“).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.