Naujienų srautas

Gyvenimas2019.09.13 19:23

Seimo nariai apie penktadienio 13-tąją ir pilnatį: tokiomis dienomis suaktyvėja ne tik rinkėjai, bet ir parlamentarai

Trys viename: 13 diena, penktadienis ir dar pilnatis – tokiomis retomis dienomis Seimo nariai sako jaučiantys didesnį nei įprastai gyventojų ir pačių parlamentarų suaktyvėjimą. Tiesa, neretai tokios dienos ir jų asmeniniame gyvenime yra lydimos kurioziškų situacijų.

„Netikiu nei penktadieniais, nei tryliktomis dienomis, bet šis rytas prasidėjo gana kurioziškai, nes bandžiau su banko kortele patekti į Seimą. Tas nesibaigė labai sėkmingai, tiesiog buvo pypsėjimas, bandžiau klausti apsaugos, kas atsitiko, kodėl neveikia mano kortelė. Išsiaiškinome, kad bandžiau atsidaryti ne su ta kortele. Visiems pasitaiko, matyt, tam labiau įtakos turi artėjantis savaitgalis nei penktadienis ar 13 diena“, – LRT TELEVIZIJAI pasakoja Seimo LVŽS frakcijos narė Agnė Širinskienė.

Pasak parlamentarės, tokiomis dienomis tikrai jaučiamas gyventojų suaktyvėjimas.

„Aišku, reikėtų daryti mokslinius tyrimus, bandant įrodyti šį suaktyvėjimą ir kodėl jis būna. Visko pasitaiko, kartais pagalvoji, kad žmonės galbūt pajuokaudami rašo, neatmetu ir tokios tikimybės“, – dėsto ji.

Paklausta, ar šiame gyvenime A. Širinskienė turi talismaną, tokiomis ar kitomis dienomis nešantį sėkmę, parlamentarė prisiminė ministro Aurelijaus Verygos jai dovanotą šluotą.

„Aišku, norėtųsi (su ja paskraidyti – LRT.lt), bet ministras vis žada, kad sutvarkys techninę apžiūrą ir tada bandysiu“, – juokauja ji.

Pasiteiravus, ar Seime yra kitų kolegių, kurioms praverstų tokia šluota, A. Širinskienė atsakė, kad „visos moterys turi polinkį į šluotas, savo būdo ar kitomis ypatybėmis“.

„Tikrai esu dėkinga ministrui už jo humoro jausmą ir už šią dovaną“, – teigia ji.

Rinkėjų suaktyvėjimą pastebi ir Seimo LSDP frakcijos seniūno pavaduotojas Algirdas Sysas. Tiesa, jo teigimu, tokiomis dienomis aktyvesni ne tik gyventojai, bet ir patys Seimo nariai.

„Penktadienis ar trylikta diena nėra tos dienos, bet pilnatis tikrai turi įtakos. Jei šiandien būtų posėdis, tikrai išgirstumėme daug perliukų, Seimas būtų hyperaktyvesnis. Pastebiu, kad pilnaties dienomis suaktyvėja rinkėjai su labai keistais siūlymais, reikalavimais ir visais kitais keistais dalykais.

Pavyzdžiui, kad iš elektros instaliacijų, rozečių ar kitų vietų juos kokiais nors infraraudonaisiais spinduliais atakuoja kaimynai, taip pat kad juos seka ir t. t.“, – svarsto jis.

„Laba diena, Lietuva“. Penktadienis, 13, pilnatis: kaip į Seimą bandė patekti Širinskienė ir ar Sysas turi talismaną?
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi