Naujienų srautas

Gyvenimas2019.09.09 10:34

Į Lietuvą atvyksta seriale „Vedęs ir turi vaikų“ išgarsėjęs aktorius Davidas Faustino

LRT.lt 2019.09.09 10:34

Lietuvoje ir pasaulyje kultiniu laikomo serialo „Vedęs ir turi vaikų“ (angl. „Married... With Children“) žvaigždė David Faustino paskelbė dar šį rudenį susitiksiantis su savo gerbėjais Lietuvoje. Badą Bandį (angl. Bud Bundy), jauniausiajį Bandžių šeimos vaiką, aktorius vaidino visą serialo kūrimo dešimtmetį.

Susitikimas su D. Faustino įvyks rugsėjo 21-22 dienomis, populiariosios kultūros renginio „Comic Con Baltics 2019“ metu, Vilniuje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Nesuklysime pasakydami, kad „Vedęs ir turi vaikų“ yra turbūt vienas ikoniškiausių ir populiariausių serialų kada nors rodytų per lietuviškąją televiziją. Dėl šios priežasties džiugu pranešti, kad į Vilnių atvyksta pirmaplanis, nuo serialo pradžios iki pabaigos žiūrovams matytas, Badą Bandį įkūnijęs aktorius David Faustino“, – sako renginio „Comic Con Baltics“ organizatorius Darius Krasauskas.

JAV kilmės aktoriaus D. Faustino karjera prasidėjo jam būnant dar trijų mėnesių amžiaus. Tuo metu jis pasirodė viename iš 8 dešimtmečio amerikiečių komedijos „The Lily Tomlin Special“ epizodų. Vis dėlto reguliariai vaidinti kino ir televizijos projektuose aktorius pradėjo po 1980-ųjų – atlikus nedidelį vaidmenį Lietuvoje populiariame televizijos seriale „Namelis prerijose“ (angl. „Little House on the Prairie“).

„Nuo 9 dešimtmečio pradžios iki jo vidurio D. Faustino pasirodė daugelyje tuo metu populiarių JAV televizijos serialų. Vis dėlto didysis jo karjeros lūžis įvyko 1987 metais jam gavus nuolatinį vaidmenį tuo metu dar tik debiutavusiame „Vedęs ir turi vaikų“ seriale“, – pasakoja D. Krasauskas.

Daugiau nei dešimtmetį amerikietiškajame „Fox“ kanale rodyta situacijų komedija iliustruoja Čikagos priemiestyje gyvenančios šeimos kasdienybę. Pagrindiniai serialo herojai – šeimos tėvas, moteriškų batų pardavėjas Elas Bandis (angl. Al Bundy), jo žmona Pegė (angl. Peggy), mokyklos gražuolė dukra Kelė (angl. Kelly) ir jaunesnysis šeimos vaikas, protingas, tačiau nepopuliarus sūnus Badas.

„D. Faustino Badą Bandį įkūnijo nuo serialo debiuto dienos iki pačios paskutinės jo serijos. Tai daugiau nei dešimt seriale praleistų metų ir 259 eterį išvydę epizodai. Tiesa, prie keleto jų aktorius prisidėjo ne tik vaidyba, bet ir siužeto kūrimu“, – sako D. Krasauskas.

Filmuodamasis seriale „Vedęs ir turi vaikų“, D. Faustino toliau tęsė periodinius pasirodymus situacijų komedijose ir kituose televizijos serialuose. Tarp jų tokie televiziniai šou, kaip „Parker Lewis Can‘t Lose“, „Top of the Heap“. Taip pat – „Burke‘s Law“, „MADtv“, „The New Addams Family“ ir kiti.

„Nors „Vedęs ir turi vaikų“ yra ryškiausias aktoriaus karjeros pasirodymas, tačiau Bado Bandžio personažu aktorius tikrai neapsiribojo. Tiek prieš šį kultinį serialą, tiek jam jau pasibaigus, D. Faustino įkūnijo vaidmenis skirtingo žanro televiziniuose, kino, reklamos bei internetiniuose projektuose. Iš viso nuo 1980-ųjų iki šiol jis yra sukūręs virš 100 skirtingų vaidmenų“, – sako D. Krasauskas.

Tiesa, kaip atskleidžia pats aktorius, vaidyba nėra jo vienintelė aistra. Los Andžele gyvenanti žvaigždė taip pat žinoma ir muzikos pasaulyje – kaip didžėjus ir repo muzikos atlikėjas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi