Naujienų srautas

Gyvenimas2019.09.06 17:05

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė pristatė netikėtą suknelių kolekciją

LRT.lt 2019.09.06 17:05

Ketvirtadienio vakarą ant vieno iš Vilniaus viešbučio stogų buvo pristatyta naujausia mados namų „Tiulio fėja“ kolekcija. Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė pateikė staigmeną – parodė visai kitokią kūrybos pusę, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Svarbiausioms gyvenimo progoms skirtoje suknelių kolekcijoje dominavo miesto bohemos stilius. Šį kartą aukštakulniai liko užmarštyje – juos pakeitė „kerzinė“ arba kaubojiška avalynė, dominavo liemenį pabrėžiantys diržai, paslaptingumo suteikė skrybėlės.

Kviestiniai svečiai išvydo penkiolika per metus sukurtų suknelių. Kuriant kolekciją dizainerei padėjo stilistė Agnė Ražinskienė. Ji atliko svarbų darbą – stilizavo visą kolekciją ir palaikė kūrėją morališkai, skatino judėti į priekį.

„Mano užduotis buvo parodyti visai kitokią „Tiulio fėją“. Reikėjo nugalėti save, todėl buvo ir kančių, ir minčių apie tai, kad gal pats metas pamiršti šį darbą. Nustojau valgyti, miegoti – labai jaudinausi. Džiaugiuosi, kad pavyko sukaupti visas jėgas ir padaryti tai, ką buvau suplanavusi.

Įpusėjus darbams ir išvydus rezultatą, ėmiau savimi didžiuotis. Anksčiau dominavusi romantika buvo pamiršta. Nėrinius ir gėles pakeitė lygūs, standūs audiniai, grubios faktūros. Fėja tapo ryžtinga šiuolaikine moterimi, kuriai nebaisu su suknele lėkti motociklu, o nuo jo nulipus – įžengti į puotą“, – apie savo kolekciją pasakojo V. Jakučinskaitė.

Kolekcijos pristatymo akimirkos – nuotraukų galerijoje:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi