Gyvenimas

2019.09.03 13:57

Į Vilniuje vyksiančią sendaikčių mugę atvažiuos pardavėjų ir iš užsienio

Sigita Zumerytė, ELTA, LRT.lt2019.09.03 13:57

Rugsėjo 6-8 dienomis Gariūnų verslo ir kultūros parke Vilniuje vyks antroji tarptautinė sendaikčių mugė, kurioje laukiama pardavėjų ir kolekcionierių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos bei kitų šalių.

Pirkėjai mugėje galės rasti unikalių interjero daiktų, baldų, porceliano indų, knygų, skulptūrėlių, paveikslų, šviestuvų, senovinių buities prietaisų, papuošalų, ženkliukų, vinilinių plokštelių, numizmatikos kolekcijų ir dar daug kitų įdomybių.

Gariūnuose mugė vyks naujajame turgaus pastate po stogu, tad pirkėjai galės neskubėdami apžiūrėti ir išsirinkti jiems patinkantį daiktą.

Pirmoji tarptautinė mugė Gariūnuose vyko gegužės mėnesį ir sulaukė didelio prekybininkų, pirkėjų, interjero dizainerių susidomėjimo, kurie su savo klientais mugėje ieškojo išskirtinių akcentų namams.

Sendaikčių turgūs arba kitaip „blusų“ turgūs pasaulyje labai populiarūs. Tokie žymieji turgūs vyksta Paryžiuje, Londone, Amsterdame, Niujorke, Tokijuje, kituose miestuose ir turi gilias tradicijas.

Juose per kelias dienas apsilanko per kelis šimtus tūkstančių pirkėjų, o jų tarpe neretai galima sutikti ir daug garsių aktorių, dainininkų bei kitų įžymybių. Neretai tokiuose turguose galima įsigyti vertingų senienų, kurios tampa šeimos vertybe, perduodama iš kartos į kartą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.