Gyvenimas

2019.09.02 10:10

Bernardinų sodo vasaros skaitykla atsisveikina iki kitų metų

LRT.lt2019.09.02 10:10

Bernardinų sode visą vasarą veikusioje Vilniaus centrinės bibliotekos vasaros skaitykloje buvo rinktis iš daugiau nei 500 knygų suaugusiems ir vaikams, taip pat – leidinių anglų bei rusų kalbomis. Organizatoriai džiaugiasi, kad skaitykloje atsirado literatūros regėjimo negalią turintiems asmenims, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skaitykloje dirbo profesionalūs bibliotekos darbuotojai, kurie patarė ir padėjo išsirinkti skaitinius įdomiam laisvalaikiui. Gero laiko praleidimo užtikrinimui parke skaitykla siūlė pramogas visai šeimai – stalo žaidimus, piešimo ir spalvojimo priemones vaikams, nemokamą internetą. Per dieną vasarą skaitykloje apsilankė vidutiniškai 200 žmonių, o per visos vasaros metu skaičiuojama daugiau nei 18 000 lankytojų.

Skaityklos organizatoriai patenkinti, kad vasara buvo išties dėkinga: „Turėjome daug šiltų dienų, leidusių vilniečiams leisti laiką su knyga patogiai įsitaisius ant sėdmaišių ir paplūdimio gultų bei Sereikiškių parko suoliukų, o užklupus lietui, skaitytojus gelbėjo kupolo formos skaityklos namelis.

Džiugu, kad mūsų skaityklą aplankė ir ypatingai daug šeimų, o būsimieji mažieji skaitytojai turėjo proga susipažinti su biblioteka neįprastoje erdvėje“, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos direktorė Rima Gražienė.

Rugsėjo 3 d. 15.00 val. Vilniaus centrinė biblioteka kviečia į Bernardinų sodo vasaros skaityklos uždarymo renginį. Su skaitytojais susitiks rašytoja Kotryna Zylė, o biblioteka su skaityklos lankytojais atsisveikins iki kitos vasaros.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.