Gyvenimas

2019.09.02 07:42

Veido mankštos trenerė parodė, kaip sumažinti raukšlę tarp antakių

poveikis – po 3 valandų
LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.09.02 07:42

Vienos labiausiai erzinančių raukšlių veide – tarp antakių. Po vasaros pastebima, kad saulės vonios tik pablogina raukšlių būklę. „Veido mankšta ir teipavimas per 3 valandas padės paveikti vasaros sezono paliktą raukšlę tarp antakių“, – sako veido mankštos trenerė Viktorija Baltramiejūnienė.

Viktorija Baltramiejūnienė LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ papasakojo, kaip atsikratyti po vasaros sezono išryškėjusias ir dažną mūsų vien savo buvimu kamuojančias raukšles tarp antakių.

„Estetinis veido teipavimas kartu su mankšta naudojamas atstatyti veido raumenų būklę, atkurti ir suaktyvinti odą, pagerinti kraujotaką bei limfotaką, pašalinti raukšleles ir tokiu būdu sustabdyti odos senėjimą.

Natūralus audinys ant kurio užklijuoti hipoalerginiai klijai, kitaip vadinamas teipu – pašalina veido raumenų įtampą“, – sako savimasažų specialistė.

V. Baltramiejūnienė siūlo nieko nelaukus į savo dienotvarkę įtraukti nors keletą minučių trunkančią specialią veido mankštą ir teipavimo procedūrą.

„Norint užklijuoti teipą ant veido, svarbu tinkamai paruošti veido raumenyną. Dėl to padarome lengvą veido masažą. Tada klijuojame teipą ant veido. Tiesa, jei namuose turite paprastą pleistrą ant kurio užtepti hipoalerginiai klijai, jis taip pat puikiai tiks.

Svarbu, kad pleistras arba teipas atsidurtų ant išskleistų veido raukšlių“, – pasakojo V. Baltramiejūnienė ir patikino, kad tinkamai atliekant kitus veido mankštos ir teipavimo procedūros žingsnius, paveikti kaktos raukšles galima vos per 3 valandas.

Kaip tinkamai atlikti veido masažą ir teipavimą – LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše:

„Priešrudeninė“ veido mankšta padės išsilyginti ir „sezoninę“ raukšlę tarp antakių
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.