Naujienų srautas

Gyvenimas2019.08.25 17:20

Konditerės iš Kaliningrado tortai palieka be žado: desertai primena meno kūrinius

LRT.lt 2019.08.25 17:20

Lagaminai, animacinių filmukų herojai, gėlių puokštės, skrendantys paukščiai, drugiai ar net rankinės. Visa tai – Kaliningrade gyvenančios konditerės Elenos Gnut kepti tortais. Tiesa, juos pamačius sunku patikėti, kad tai ne kompiuterinė grafika, o kiekviena smulki detalė yra pagaminta rankomis.

Kalingrade savo kavinukę turinti E. Gnut išgarsėjo kepdama tortus. Žinoma, ne bet kokius, o primenančius tikrus meno kūrinius. Moteris patikina, kad kiekvieną, net ir smulkiausią detalę kuria rankomis, kiekvienas piešinys ir kiekvienas potėpis – taip pat jos rankų darbas.

Savo kepiniais moteris dalijasi socialiniame tinkle „Instagram“, kur turi 293 tūkst. sekėjų, niekaip negalinčių atsistebėti moters gabumais.

„Klausiate, kiek laiko užtrunka ką nors nutapyti ant torto? Penkias valandas neskaičiuojant pertraukų, reikalingų tam, kad tortas atvėstų ir pan“, – savo paskyroje rašė konditerė.

View this post on Instagram

Начинки на пасхальные яйца : 1 (зайка девочка) - Мусс с бобами тонка + начинка из соленой карамели и карамелизированными орехами пекан; 2 (зайка мальчик) - тирамису ; 3- мусс на основе пюре маракуйи+ начинка из ананасового компоте с кусочками ананасов 😋 заказы принимаем по тел. +79114740250 Артем 🙂 стоимость 1 яйца 1400 руб, десерт для вас обязательно упакуем в красивую коробочку ❤️

A post shared by Тут «Гнут и Пряник» (@elena_gnut_cake) on

View this post on Instagram

Гуляет❄️❄️❄️

A post shared by Тут «Гнут и Пряник» (@elena_gnut_cake) on

View this post on Instagram

Добрый день💛

A post shared by Тут «Гнут и Пряник» (@elena_gnut_cake) on

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi