Naujienų srautas

Gyvenimas2019.08.24 11:42

Kembridžo kunigaikštienės antrininkės spintoje – daugiau nei 100 Kate Middleton suknelių kopijų

žiūrėkite reportažą

Jungtinėse Valstijose gyvenanti advokatė – tikra Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton gerbėja. „Juk ji – vidurinės klasės mergina, tapusi princese. Tai kiekvienos mergaitės svajonė“, – sakė advokatė, kuri nuo vaikystės domisi karališkąja šeima.

Tai, kad 31-erių amerikietė Mallory yra didžiausia Kembridžo kunigaikštienės K. Middleton gerbėja, puikiai įrodo įvairiomis suknelėmis ir kostiumėliais pripildyta jos spinta.

„Savo spintoje laikau drabužius, kuriuos vilkėjo ir Kembridžo kunigaikštienė K. Middleton bei Sasekso kunigaikštienė M. Markle. Mėgstamiausia spintos detalė – suknelė, kurią Kembridžo kunigaikštienė dėvėjo net kelis kartus“, – sakė M. Bowling, K. Middleton gerbėja.

Nors Mallory gimė ir augo Jungtinėse Valstijose, visuomet domėjosi britų karališkąja šeima. Šis hobis vis augo, o kai buvo paskelbta apie princo Viljamo ir K. Middleton sužadėtuves 2010-aisiais, hobis virto tikru susižavėjimu.

„Juk ji vidurinės klasės mergina, kuri tapo princese. Tai kiekvienos mergaitės svajonė. Todėl ir man tai buvo labai artima. O dabar kiekvieną dieną stebiu, ką ji vilki ir galvoju, ar tai tiktų ir mano garderobui. Jeigu tinka, tokiu apdaru papildau sako kolekciją“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sakė M. Bowling.

Pamačiusi, kas kunigaikštienei patinka, advokatė pagalbos kreipiasi į socialinių tinklų vartotojus klausdama, ar kas nors žino, kokio kūrėjo drabužis tai galėtų būti. Mallory spintoje – šimtai K. Middleton drabužių kopijų. Visus juos moteris talpina Instagrame, o šią paskyrą seka daugiau nei 16-a tūkst. žmonių.

Tiesa, Mallory prisipažįsta, kad stengiasi nemokėti už drabužį daugiau nei 250-ies dolerių. Taip pat, ji naudoja drabužiams skirtą specialią mobiliąją programėlę, kad netyčia nenusipirktų tokio garderobo, kokį jau turi.

„Man labai patinka Kembridžo kunigaikštienės vidurinės klasės suknelės, jos yra gana paprastos, kartu ir labai elegantiškos. Kai kurios prabangios suknelės taip pat nuostabios, tačiau aš neturiu tiek daug ypatingų progų, kad jas galėčiau vilkėti.

Mallory skaičiuoja, kad Jungtinėje Karalystėje, Londone buvo bent 10-imt kartų. Nors dar nėra sutikusi pačios K. Middleton, bet puikiai įsivaizduoja, kaip galėtų atrodyti jųdviejų diena. Nebūtina veikti ką nors išskirtinio, svarbiausia – vienoda apranga.

Išsamiau – laidos įraše (nuo 53.30 min.):

„Labas rytas, Lietuva!“ I dalis. Sezoninės gėrybės mūsų lėkštėse: braškės salotose? Tikrai taip!
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi