Naujienų srautas

Gyvenimas2019.08.23 15:19

Baltijos kelio 30-mečio proga kardeliais apdalinti sostinės viešojo transporto keleiviai

LRT.lt 2019.08.23 15:19

Minint Baltijos kelio 30-metį, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ istorinę datą paminėti pakvietė ir sostinės viešojo transporto keleivius. Pastarieji buvo maloniai nustebinti patekę į simbolinį kelią, apėmusį 7 viešojo transporto stoteles, kuriose kontrolieriai dalino Baltijos kelio paminėjimo simbolį – kardelių žiedus.

Iš viso keleiviams buvo įteikta 1000 ryškiaspalvių gėlių, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Tęsiame gražias ir prasmingas tradicijas – ypatingomis progomis nustebinti autobusais ir troleibusais keliaujančius vilniečius ir miesto svečius. Ši rugpjūčio diena – ryški mūsų šaliai ir jos istorijai, tad nuo Antakalnio iki Konstitucijos pr. viešuoju transportu važiuojančius keleivius įtraukėme į gyvą kardelių dalinimo grandinę.

Džiaugiamės, kad ši iniciatyva džiugiai nuteikė tiek pačius važiuojančius, tiek kontrolierius, o kartu pozityviai ir nuotaikingai paminėjome šią įsimintiną sukaktį“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Kardelių žiedus kontrolieriai skirtingose miesto vietose, sudarydami simbolinį kelią nuo Antakalnio iki Konstitucijos pr., keleiviams dovanojo nuo pat 8 valandos ryto. Sveikinimai vyko iš viso 7 stotelėse – nuo Klinikų stotelės iki stotelės Lietuvos sąjūdžio kelias – ir jose sustojančiame viešajame transporte.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi