Gyvenimas

2019.08.23 08:44

Naujas Lietuvos rekordas: LRT radijo imtuvų instaliacija užfiksuota kaip didžiausia

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.08.23 08:44

Penktadienį ryte išmatavus išskirtinę LRT radijo imtuvų instaliaciją paaiškėjo, kad ji – rekordinio dydžio. 2145 radijo imtuvai, sudėti į instaliaciją, kurios ilgis 19 m 25 cm, o aukštis 16 m 60 cm. Iš šių imtuvų vakare skambės daina „Bunda jau Baltija“.

Tai, kad Baltijos keliui skirta LRT radijo imtuvų instaliacija yra rekordinė, patvirtino LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ penktadienį ryte apsilankęs ir kūrinį išmatavęs rekordų agentūros „Factum“ vadovas Vytautas Navaitis.

Pasak jo, ir pačiame Baltijos kelyje, vykusiame 1989-ųjų rugpjūčio 23 d. užfiksuota nemažai rekordų, iš kurių svarbiausias – ilgiausios žmonių grandinės.

„Tiesa, į Baltijos kelią ėjome ne dėl rekordo, bet pareikšti protestą prieš Maskvoje pasirašytą Motolovo-Ribentropo paktą“, – pridūrė V. Navaitis.

Šventinis Baltijos kelio 30-mečiui skirtas koncertas Vilniaus Katedros aikštėje prasidės penktadienį, rugpjūčio 23 d. 19 val. Vakaro kulminacija taps daina „Bunda jau Baltija“, kuri skambės per Lietuvos žmonių padovanotus radijo imtuvus, sujungtus į vieną instaliaciją.

Kviečiame atšvęsti Baltijos kelio 30-metį kartu su LRT. Tai padaryti galite pasipuošdami socialinių tinklų paskyras arba įsisegdami į drabužius simbolinį gėlės žiedą:

Papuoškite profilio nuotrauką kardelio simbolika

Atnaujinkite „Facebook“ viršelį

Atsispausdinkite simbolinį kardelio žiedą

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt