Naujienų srautas

Gyvenimas2019.08.16 12:02

Trakų sporto šventėje – ir neįprastos rungtys: varžysis, kas moka lėčiau važiuoti dviračiu

LRT.lt 2019.08.16 12:02

Šeštadienį, rugpjūčio 17-ąją, Trakuose vyks pirmasis nemokamas sporto festivalis tiek mylintiesiems aktyvų gyvenimo būdą, tiek sakantiesiems, jog su juo jiems ne pakeliui, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Nuo vidurdienio iki vakaro renginio lankytojai turės galimybę susipažinti su dešimtimis skirtingų sporto šakų – ne tik stebėti profesionalus, bet ir realiai patys patirti kiekvienos jų niuansus.

Neabejojama, jog daug dėmesio sulauks lėtojo važiavimo dviračiu rungtis, kurioje jėgas išmėgins ir du žinomi žmonės – sportininkas, reperis Ironvytas bei vienas pirmųjų Lietuvos vaizdo tinklaraštininkų, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas Artur Swan.

„Su Ironvytu šiek tiek treniravomės ir galiu tvirtai pasakyti – visiškai neaišku, kuris iš mūsų laimės. Lėtai važiuoti dviračiu mums abiems yra rimtas iššūkis“, patikino A. Swan.

Trakų miesto stadione nuo 10 val. vyksiančiame festivalyje taip pat bus galima susipažinti su daugybe dėmesio sulaukiančiomis, ir kai kam gal net negirdėtomis sporto šakomis.

Festivalyje dalyvaus galiūnai – Karolis Aleksandravičius, Žydrūnas Savickas, Martynas Brusokas, Mantas Lalas. Tam tikruose sluoksniuose sporto treneriu idealu ir siekiamybe vadinama Simona Pajaujienė festivalyje ves grupinį bei pakankamai naują užsiėmimą – Nirvana fitness.

Sergėj Maslobojev – Pasaulio ir Europos kikbokso, K-1 čempionas, šiuo metu besiruošiantis vienos didžiausios kovos menų pasaulyje organizacijos „One“ varžyboms, atvykusiems į Trakus padovanos galimybę sudalyvauti treniruotėje bei pajusti sportininkus pergalėms įkvepiančią dvasią.

Iš gatvės vaikio profesionaliu sportininku tapes Aleksandras Baranovas su kolegomis penkis kartus geriausiu Lietuvos boksininku tapusiu Tadu Tamašausku bei Vitalijum Vasiljevu mes pirštinę norintiems išbandyti stipriausio smūgio rungtį - technologijų pagalba bus matuojamas galingiausias užduoties atlikėjas.

Štangos spaudimo bei kitose renginio salelėse teisėjo pareigose bus galima išvysti Amandą Paulauską – jėgos trikovės atletą, prieš kelis mėnesius tapusį pasaulio štangos spaudimo čempionu. Tuomet jis iškėlė 200 kg sveriantį įrankį. Taip pat Amandas yra pasaulio trikovės rekordininkas.

Vitalijus Kozlovas - Lietuvos lengvaatletis, vidutinių nuotolių bėgikas, nacionalinis 800 metrų trasos bėgimo čempionas ir nacionalinio rekordo savininkas. Jis festivalyje organizuos 500 metrų vaikams ir 1, 5, 10 km suaugusiųjų bėgimus.

Trakuose bus galima susipažinti su Neringa Vyšniauskiene – viena geriausiu ir labiausiai žinomų step treniruočių trenere Baltijos šalyse, renkančia milžiniškas auditorijas į šiuos užsiėmimus. Festivalio metu jis ves step treniruotę.

Titulų netrūkstą ir į jogos užsiėmimą pakviesiančiai Sigitai Baušytei. Ji– „Fitness Factory“ mokymo centro pilates ir Pdb treniruočių sistemos metodistė, tarptautinė Port de Bras treniruočių sistemos prezenterė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi