Gyvenimas

2019.08.12 14:20

Kintuose organizuojamas amžiaus cenzo neturintis burlenčių ir irklenčių maratonas

LRT.lt2019.08.12 14:20

Daugiau nei 100 ekstremalaus vandens sporto entuziastų iš visos Lietuvos pritraukiantis bei amžiaus cenzo neturintis burlenčių ir irklenčių maratonas rugpjūčio 15-18 dienomis vyks Kintuose.

Pranešime žiniasklaidai rašoma, kad Kintuose vykstantis masinis burlenčių ir irklenčių maratonas yra nepavaldus prastoms oro sąlygoms ir griežtiems dalyvių amžiaus apribojimams.

„2018 metais vykusiame maratone jauniausias dalyvis buvo vos 9 metų, o vyriausias – jau gerokai perkopęs 8-ą dešimtį“, – sakė maratono organizatorius Mindaugas Čirvinskas.

Savo jėgas ekstremalaus vandens sporto varžybose taip pat siūloma išbandyti ne tik patyrusiems šios sporto šakos entuziastamas, bet ir neseniai su vandens sportu susipažinusiems žmonėms.

„Nors šiuo metu jau kone kiekvienas lietuvis yra išbandęs irklentes, tačiau siūlome griebti savą ar nuomotą inventorių ir visai nepatyrusiems – kas gali būti geriau už savaitgalį nuostabioje gamtoje tarp būrio bendraminčių”, – patikino M. Čirvinskas.

Nuo 2005-ųjų organizuojamos varžybos, šiais metais skirtos paminėti Arūno Rinkevičiaus žygiui per Baltijos jūrą, kai lietuvis burlentininkas, išplaukęs iš Šventosios ir daugiau nei 10 valandų praleidęs ant burlentės, pasiekė Švedijos krantus.

Masinis burlenčių ir irklenčių maratonas vyks šalia Šilutės Urėdijos Kintų pažintinio tako. Išankstinė registracija nėra būtina, o prie varžybų prisijungti galima bet kurią savaitgalio dieną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.