Naujienų srautas

Gyvenimas2019.08.09 10:05

Filmo „Piktieji paukščiai“ herojai prabils žinomų žmonių balsais

LRT.lt 2019.08.09 10:05

Rugpjūčio 23 dieną į kino ekranus grįžta populiarieji „Piktieji paukščiai“. Žiūrovams bus pristatyta jau antroji filmo, kuris sukurtas pagal legendiniu tapusį vaizdo žaidimą, dalis. Užsienio naujienų portalai skelbia, kad dar savo premjeros tik laukianti animacinė juosta, kurią mūsų šalies žiūrovai pamatys dubliuotą lietuviškai, jau spėjo tapti rekordininke.

Kinomanų puikiai žinomoje svetainėje rottentomatoes.com juosta „Piktieji paukščiai. Filmas 2“ gavo aukščiausią kritikų įvertinimą tarp visų juostų, kurios sukurtos pagal vaizdo žaidimus. Šiuo metu teigiamas recenzijas apie filmą pateikė net 83 procentai apžvalgininkų. Žinoma, filmui pasiekus kino teatrų ekranus, įvertinimas gali kiek keistis, tačiau šiuo metu juostos tęsinio startas vadinamas įspūdingu.

Kritikų recenzijose teigiama, jog ir taip labai sėkmingo animacinio filmo tęsinys pranoko pirmąją dalį sąmoju ir humoru. Taip pat juostos kūrėjai liaupsinami už tai, kad sugebėjo ją pritaikyti įvairiausio amžiaus vaikams, tačiau neabejojama, kad suaugusiems žiūrovams taip pat žiovauti neteks.

Ypač, kai galėsime pažinti filmą įgarsinusių žinomų žmonių, tokių kaip Vaidotas Martinaitis, Vytautas Rumšas, Monique, Dainius Kazlauskas, Sigutis Jačėnas, Orijus Gasanovas, Dileta Meškaitė-Kiselienė ir kt. balsus.

„Piktieji paukščiai. Filmas 2“ rodys istoriją, kaip nugalėję žaliąsias kiaules, norėjusias pavogti paukščių kiaušinius, Raudonukas, Čakas ir Bomba mėgaujasi savo naujuoju didvyrių ir gelbėtojų statusu. Nugalėtos kiaulės gyvena netolimoje saloje ir, vadovaujamos savojo karaliaus, kurpia vis naujus keršto prieš paukščius planus.

Tačiau viskas pasikeičia, kai iškyla netikėta grėsmė iš ne per toliausiai esančios trečiosios salos. Pasirodo, tame ledo kampelyje jau daugybę metų gyvena paslaptingas purpurinis paukštis Zeta, kuriam iki gyvo kaulo įgriso nuolat kalenti snapu iš šalčio ir jis nusprendžia pasidairyti naujų namų.

Žinoma, ne draugiškai, o pasitelkęs visą savo išmonę ir naujausius karinius išradimus. Atsiradus naujam priešui, paukščiai ir kiaulės privalo bent laikinai užmiršti savitarpio nesutarimus ir susivienyti prieš bendrą grėsmę.

Kaip jiems seksis susitaikyti ir drauge kariauti su priešais pamatysime jau rugpjūčio 23 dieną, kuomet į kino teatrus atskris „Piktieji paukščiai. Filmas 2“!

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi