Gyvenimas

2019.08.06 09:54

Nuotykių medžiuose parkas Vilniuje taps draugiškesnis autistiškiems asmenims

LRT.lt2019.08.06 09:54

Nuotykių medžiuose parkai Vilniuje, Kaune, Druskininkuose ir Šiauliuose „Uno Parks“ pradeda bendradarbiavimą su autizmo ir kitų sensorinių sutrikimų mokymų lydere – „International Board of Credentialing and Continuing Education Standards“. Vilniuje esantis nuotykių parkas tarps pirmuoju Lietuvoje, pritaikytu autistiškiems žmonėms, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Įgytas sertifikatas užtikrins aukštesnį paslaugų teikimo kokybės lygį ir gilesnį supratimą apie specialius klientų poreikius. Tai leis personalui jaustis užtikrinčiau aptarnaujant autizmo ar kitus sensorinius sutrikimus turinčius parkų lankytojus ir jų šeimas.

„Autizmo diagnozių kasmet daugėja, o tėvams, auginantiems šį sindromą turinčius vaikus, sunku rasti vietų, kuriose būtų išmanomi vaikų poreikiai, mitybos apribojimai.

Dažnai tenka spręsti ir saugumo užtikrinimo iššūkius, todėl matome žinių ir praktikos svarbą, norint suteikti kokybišką paslaugą specialius poreikius turintiems vaikams ir jų šeimoms”, – pasakojo Deimantė Tarvydienė, „Uno Parks“ verslo plėtros direktoriaus pavaduotoja Lietuvoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt