Gyvenimas

2019.08.03 16:54

Populiarėja makiažas vyrams: Jungtinėje Karalystėje dažosi kas dvidešimtas

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.08.03 16:54

Nors Lietuvoje tai pamatyti galime retai, Jungtinėje Karalystėje tarp vyrų sparčiai populiarėja makiažas. Nuo socialinių tinklų iki Londono gatvių – makiažo priemonių įkūrėjas Danielis Gray tikina, kad vyrai mokosi labai sparčiai.

Maždaug kas dvidešimtas vyras Jungtinėje Karalystėje naudoja makiažo priemones, rodo apklausos. Makiažo kompanijos džiaugiasi – verslas klesti. Vienas tokių verslininkų – Danielis Grey, prieš porą mėnesių įkūręs makiažo priemonių parduotuvę internete.

„Kurdamas šią įmonę ir priemones visų pirma kreipiau dėmesį į kalbą – turi būti aišku, kaip priemonėmis naudotis. Vyrai dažniausiai nenori eiti į įprastas parduotuves, kur vien tik moterys ir nesuprasti, kaip viskuo naudotis. Juk ten ne visada dirba vyras.

Kurdami vyrams juos padrąsiname, nors iš tiesų tikslas yra kurti kosmetiką, tinkamą visiems, nesvarbu, kokiai lyčiai.Vyrams nedrąsu įeiti į parduotuvę, į moterų skyrių, prie moters konsultantės ir pirkti moteriškus produktus“, – sako Danielis.

Internetinę parduotuvę jis nusprendė atidaryti po to, kai paauglystėje dėl padažytų blakstienų ar maskuojamų spuogų jį užgauliojo mokykloje. Nuo makiažo pagrindo iki šepetėlių – kolekcijoje galima rasti visas reikalingas priemones.

Danielis įsitikinęs – jiems taip gerai sekasi todėl, kad kompanija visų pirma stengėsi suprasti priežastis, kodėl vyrai apskritai nori dažytis ir kada tai daro.

„Domėjomės priežastimis, kodėl vyrai dažosi ir kada tai daro. Vieni sako, kad tik namuose, būdami vieni, kiti – eidami kur nors su draugais ar į pasimatymą. Yra ir tokių, kurie tiesiog nori gerai atrodyti darbe. Niekada negalvojau, kad pats naudosiu makiažo priemones, tačiau taip pat nemanau, kad tai yra blogai. Makiažas – pasirinkimo reikalas“, – sako Danielis.

Išsamiau apie vyrų makiažą – LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše (nuo 1.35 val.).

„Labas rytas, Lietuva“ I d. Stilistė Milda Metlovaitė apie išskirtinį stilių: aprangos taisyklės galioja visada
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.