Gyvenimas

2019.08.02 16:42

107 metų senolė įvardijo savo ilgaamžiškumo paslaptį: niekada nebuvau ištekėjusi

LRT.lt 2019.08.02 16:42

Optimizmu spinduliuojanti Louise Signore liepos 31-ąją atšventė 107-ąjį gimtadienį. Ji sako kasdien turinti tiek veiklos, kad laiko galvoti apie senatvės rūpesčius tiesiog nelieka, be to, ji sako, kad tokio amžiaus sulaukė todėl, kad nebuvo linkusi įsipareigoti.

107-ąjį gimtadienį liepos 31 d. atšventusi moteris pasidalijo paslaptimi, kaip ilgai ir laimingai gyventi – likti vienišai ir nesukti dėl to sau galvos, rašo „CNN“.

„Jei vyksta mankštos užsiėmimai, aš darau mankštą pirmoje savanorių eilėje. Jei organizuojamos šokių pamokos, aš šoku, nes jaunystėje mielai tuo užsiimdavau. Taip pat, po pietų aš visuomet žaidžiu bingo. Dėl to, mano kiekviena diena užimta, net neturiu laiko pagalvoti apie senatvės rūpesčius“, – mintimis dalijosi L. Signore.

Anot šiuo metu Bronxe gyvenančios L. Signore, ji laikosi griežtų sveikos mitybos principų ir reguliariai mankštinasi. Tačiau senolė tvirtai įsitikinusi, tikroji ilgaamžiškumo paslaptis glūdi pasirinkime – niekada neįsipareigoti.

„Manau, kad sulaukiau gražaus 107 metų gimtadienio, nes niekada neištekėjau. Mano sesuo dažnai kartoja – o kad aš niekuomet nebūčiau ištekėjusi“, – juokavo 107 metų sulaukusi moteris.

Galima manyti, kad senolės L. Signore šeimoje užkoduotas ilgaamžiškumo genas, nes moters sesuo taip pat didžiuojasi sulaukusi 102 metų, pranešė „WCBS“.

Šiuo metu 114 metų Alelia Murphy yra vadinama seniausia moterimi JAV. Tiesa, Murphy gyvena Harleme, kur gimė ir pranešimo herojė L.Signore.

Akimirkos iš 107 metų sulaukusios moters gimtadienio šventės – įraše: