Gyvenimas

2019.07.30 07:00

Sakantys, kad neturi sporto įrangos – neišsisuks: treneris parodė, kaip mankštintis su kėde

žiūrėkite reportažą
LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.07.30 07:00

Ryto mankšta – vienas pagrindinių sveikatos ir laimės elementų. Deja, dažnas iš mūsų vasarą neranda laiko net trumpiausiai rytinei mankštai prieš pusryčius. Tačiau treneris Mantas Garlauskas mano, kad įmanoma apgauti savo vidinį tinginį ir keletą pratimų su kėde įtraukti net į pačią užimčiausią dienotvarkę.

Tiesa ta, kad fiziniai pratimai, atliekami namuose ar parkuose – nieko nekainuoja. Už juos sportuojantys žmonės atsiskaito ne pinigais, o sudegintomis kalorijomis. Tačiau treneris M. Garlauskas sako, išgirstantis ne vieną pasiteisinimą, dėl kokios priežasties žmonės negali sportuoti namuose.

„Sakantys, kad namuose neturi tinkamos sporto įrangos – neišsisuks. Ryto mankštai galime panaudoti ir paprasčiausią kėdę ar parko suoliuką ir net nepajusime, kad sportuojame“, – patikino sporto treneris.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ Mantas pateikė nesudėtingą ryto mankštą, sudarytą tik iš 6 pratimų, kuriuos galima atlikti net virtuvėje ar svetainėje. Šiai mankštai nereikės jokios įrangos, tik kėdės ir pasiryžimo.

Treniruotė – vaizdo įraše (nuo 17.15 min.):

„Labas rytas, Lietuva“ I dalis. Skyrybos: sunku tėvams, o kaip priimti vaikams?
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt