Naujienų srautas

Gyvenimas2019.07.25 16:44

Tapkite istorijos dalimi: Šiauliai kviečia prisijungti prie tradicine tapusios šviesų eisenos

LRT.lt 2019.07.25 16:44

Juk šviesos „Šiaulių naktyse“ nebūna per daug! Taip sako renginio organizatoriai ir kviečia prisijungti prie festivalyje vyksiančios šviečiančių žmonių ir transporto priemonių eisenos.

Organizatoriai kviečia dalyvauti ir savo kūno, rūbų ar transporto priemonės šviesa, kuo labiau nušviesti Šiaulius. Pasitelkite vaizduotę, šviesą skleidžiančius prietaisus ir nustebinkite patį Saulės mūšį regėjusius Šiaulius, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Eisenoje gali dalyvauti visos šviečiančios transporto priemonės – triratukai, dviračiai, paspirtukai, motociklai ir net galingi automobiliai. Rugpjūčio 19-24 dienomis vyksiančios „Šiaulių naktys“ tradiciškai baigsis šviečiančių žmonių ir transporto priemonių eisena nuo Kaštonų alėjos iki „Auksinio berniuko“ aikštės.

Po eisenos, „Auksinio berniuko“ aikštėje bus apdovanotas įspūdingiausias-šviesiausias žmogus ir originaliausia-šviesiausia transporto priemonė. Taip pat vyks šviesiausių Šiaulių asmenybių apdovanojimai.

Visi norintys dalyvauti, privalo užsiregistruoti. Tai galim padaryti ČIA.

Užsiregistravę dalyviai renkasi rugpjūčio 24 dieną 21 val. prie Kaštonų alėjos.

Organizatoriai primena, kad naudojamos šviesą skleidžiančios priemonės turi būti saugios, už savo ir transporto priemonių saugumą atsakote patys; turite atrodyti estetiškai ir padoriai; eisenos dalyviai privalo būti blaivūs. Organizatoriai pasilieka teisę reikalavimų neatitikusius dalyvius pašalinti iš eisenos.

„Šiaulių naktys“ jau trečius metus iš eilės apdovanos šviesiausius miesto žmones – Asmenybes, savo darbais, veikla nušviečiančias Šiaulių padangę. Ir jiems būtinai turi būti padėkota visų miestiečių vardu.

Padėkite išrinkti Šiaulių šviesuolius! Siūlykite savo kandidatus, kurių veiklos ir iniciatyvų dėka Šiaulių miestas tampa gražesnis, o šiauliečių gyvenimas – geresnis ir šviesesnis! Tai galite padaryti ČIA.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi