Naujienų srautas

Gyvenimas2019.07.23 11:23

„Įsikūnijimas“ pasitraukė į antrą planą, visų laikų pelningiausias kino filmas – „Keršytojai. Pabaiga“

LRT.lt 2019.07.23 11:23

Fantastinis nuotykių epas „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“), kurį režisavo broliai Anthony ir Joe Russo, aplenkė režisieriaus James Cameron dar 2009-aisiais pasirodžiusį filmą „Įsikūnijimas“ (orig. „Avatar“) ir tapo visų laikų pelningiausiu kino projektu (neatsižvelgiant į infliaciją), rašoma pranešime žiniasklaidai.

Kino studijos „Marvel“ vadovas Kevin Feige kartu su komanda paskelbė šį pasiekimą vėlyvą šeštadienio popietę San Diege (JAV) vykusioje komiksų fanų „Comic-Con“ konvencijoje.

„Didžiulis sveikinimas „Marvel Studios“ ir „Walt Disney Studios“ komandoms ir dar didesnis ačiū gerbėjams visame pasaulyje, kurie iškėlė filmą „Keršytojai. Pabaiga“ į šias istorines aukštumas“, – sakė pareiškime „Disney Studios“ pirmininkas ir vyriausiasis kūrybos vadovas Alan Horn.

Praeitą penktadienį filmo „Keršytojai. Pabaiga“ pelnas siekė 2,7892 mlrd. JAV dolerių, o iki „Įsikūnijimo“ dešimtmetį nepagerinto 2,7897 rekordo trūko vos 500,000 JAV dolerių. Tačiau sekmadienį, pasak kino studijos „Disney“, paskutinis Keršytojų filmas iš viso buvo uždirbęs 2,790 mlrd. JAV dolerių ir pagaliau tapo visų laikų pelningiausiu kino filmu.

„Žinoma, net ir praėjus dešimtmečiui, James Cameron „Įsikūnijimo“ poveikis išlieka toks pats galingas, kaip ir bet kada, ir stebinantis abiejų šių filmų pasisekimas įrodo, kad filmai gali suartinti ir sujungti žmones“, – tęsė A. Horn. –Talentingi šių pasaulių kūrėjai turi dar daug neatskleisto potencialo ir mes su nekantrumu laukiame tolimesnės tiek „Marvel“ kino visatos, tiek Pandoros ateities.“

Kino juosta „Keršytojai. Pabaiga“ nuo pasirodymo kinuose balandžio mėnesį pagerino daugybę rekordų. Tarp kitų pasiekimų, ketvirtasis Keršytojų ir 22-asis „Marvel“ kino visatos filmas „Keršytojai. Pabaiga“ tapo visų laikų sėkmingiausia kino premjera, uždirbusi net 1,22 mlrd. JAV dolerių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi