Naujienų srautas

Gyvenimas2019.07.18 15:38

Devynmetis australas rado prieš 50 metų į jūrą išmestą laišką butelyje

Devynmetis australas rado prieš 50 metų į jūrą išmestą butelį su laišku. Stoties ABC teigimu, kai aptiko netikėtą radinį, Jyah Elliottas ir jo tėvas Paulas žvejojo nuošalioje pakrantėje Pietų Australijos valstijoje.

Berniukas iš karto surašė atsakymą. Anot ABC, žinutės butelyje autorių pavyko nustatyti jau trečiadienį. Tai yra dabar 63-ejų Anglijoje gimęs Paulas Gilmore‘as.

Jis 1969 metų lapkričio 17-ąją iš laivo Indijos vandenyne išmetė iš viso šešis butelius su žinutėmis. Jis tuo metu buvo maždaug už 1 000 mylių nuo Australijos krantų. Tuomet 13 metų vaikas plaukė laivu „TSS Fairstar“, kuris plukdė migrantus iš Didžiosios Britanijos į Australiją.

„Tai neįtikėtina, – stočiai sakė P. Gilmore‘o sesuo Annie Crossland. – Jis sprogs iš džiaugsmo“. Tačiau kol jį pasieks J. Elliotto atsakymas, dar teks palaukti. Nes P. Gilmore‘as, anot sesers, šiuo metu keliauja kruizu po Baltijos jūrą.

A. Crossland 1969-aisiais kartu su broliu buvo laive „TSS Fairstar“. Šeima Australijoje gyveno iki 1973 metų ir tada grįžo į Didžiąją Britaniją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi