Gyvenimas

2019.07.17 10:57

Palangoje – pažintis su ten gyvenusiais ir kūrusiais poetais

LRT.lt2019.07.17 10:57

Palangos mieste rasime ne vieną žymų žmogų, kuris čia gyveno, mokėsi ar tiesiog lankėsi. Poetai kūrė eilėraščius, įkvėptus Palangos ir Baltijos jūros grožio. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos darbuotojai siūlo su šiomis asmenybėmis susipažinti iš arčiau.

Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykla kviečia pažaisti literatūrinį orientacinį žaidimą kurorte prie jūros. Pranešime žiniasklaidai rašoma, kad dalyviai spręs įdomias ir smagias užduotis, susijusias su literatūros veikėjais, rašytojais, istorinėmis asmenybėmis, ir sužinos įdomių faktų apie Palangą.

Šis žaidimas vyks dviem maršrutais: dviratininkų ir pėsčiųjų. Stovyklos dalyviai galės rinktis, kokiu būdu įveikti parengtas užduotis.

Viskas, ko reikia literatūrinio orientacinio žygio dalyviams, tai dviratis arba miklios kojos, rašymo priemonės bei mobilusis telefonas su internetu (telefono arba planšetinio kompiuterio).

Taip pat svarbu nepamiršti saugumo reikalavimų: nepilnamečiams dviratininkams privalomi šalmai, komandoje turi būti bent vienas pilnametis asmuo, visi žaidėjai, dalyvaudami renginyje, privalo laikytis dviratininkams ir pėstiesiems galiojančių kelių eismo taisyklių.

Nemokamas renginys vyks liepos 20 d. Palangos vasaros stovykloje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt