Gyvenimas

2019.07.16 19:41

„Sostų karai“ visiems šluosto nosis: šiemet nominuoti net 32 „Emmy“ apdovanojimams

BNS2019.07.16 19:41

JAV televizijos HBO fantastinio epo „Sostų karai“ („Game of Thrones“) paskutinis sezonas šiemet pretenduoja net į 32 prestižinius „Primetime Emmy“ apdovanojimus – daugiau negu bet kuris kitas šou per vienerius metus, antradienį paskelbė organizatoriai.

Serialas, vaizduojantis kilmingųjų šeimų kovą dėl Geležinio sosto išgalvotame Vesteroso žemyne ir žmonių pasauliui pavojų keliančią Baltųjų klajūnų armiją, varžysis su komišku serialu „Nuostabioji ponia Maisel“ („The Marvelous Mrs Maisel“), gavusiu 20 nominacijų.

Šis elektroninės prekybos tinklo „Amazon“ serialas pasakoja apie 6-ojo dešimtmečio namų šeimininkę, tapusią estrados komike.

„Sostų karai“ jau turėjo daugiausia „Emmy“ apdovanojimų pelniusio serialo titulą, o dabar iš viso turi 161 nominaciją, skelbiama Televizijos akademijos tinklalapyje.

19 „Emmy“ nominacijų gavo JAV televizijos HBO serialas „Černobylis“ („Chernobyl“), o jau daug metų „Emmy“ statulėles šluojanti televizijos NBC satyrinė laida „Saturday Night Live“ pretenduos į 18 apdovanojimų.

24 tūkst. Televizijos akademijos narių prieš išrinkdami šių metų nominantus išnagrinėjo rekordinį skaičių paraiškų.

Dabar prasidės galutinis balsavimo etapas, per kurį bus išrinkti nugalėtojai. „Emmy“ įteikimo ceremonija vyks Los Andžele rugsėjo 22 dieną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt