Naujienų srautas

Gyvenimas2019.07.17 07:12

LRT sporto vasara: Alanas Dzeranovas parodė sutrumpintą jogos versiją

LRT.lt 2019.07.17 07:12

„Jogos užsiėmimai trunka ne 15 minučių, bet šioje treniruotėje bus puiki proga išbandyti jogą ir atrasti naujų, būtinų judesio galimybių savo gyvenimui“, – sako LRT PLIUS laidos „Į sveikatą!“ kūrėjas, treneris Alanas Dzeranovas.

Prie ankstesnių A. Dzeranovo dinamiškų ir stiprių treniruočių puikiai dera ir jogos užsiėmimai. Pasak A. Dzeranovo, jie puikiai tinka sergantiems diabetu, turintiems aukštą kraujo spaudimą ar cholesterolio kiekį, taip pat tiems, kuriuos kamuoja širdies ir kraujagyslių sistemos veiklos sutrikimai.

Jėga, lankstumas, geresnė gyvenimo kokybė, atsparumas stresui bei geri pagrindai sąmoningesniam gyvenimui – tai tik keli jogos privalumai.

Šią treniruotę galima kartoti kelis kartus.

Joga trumpai – reportaže:

Į sveikatą! Joga – jėga, lankstumas, geresnė gyvenimo kokybė, atsparumas stresui bei geri pagrindai sąmoningesniam gyvenimui

A.Dzeranovo treniruotes iš laidų „Į sveikatą!“ portale LRT.lt ir socialiniuose tinkluose bus galima rasti kiekvieną trečiadienį visą vasarą.

Tie, kurie priims A. Dzeranovo mestą fizinio aktyvumo iššūkį, galės dalyvauti konkurse ir laimėti įvairius prizus – džemperius bei marškinėlius.

Tam reiks nusifotografuoti – pasidaryti smagią asmenukę treniruotės metu ir ja pasidalinti komentaruose po tą dieną LRT feisbuke įkeltu treniruotės vaizdo įrašu.

Aktyviausi dalyviai ir nugalėtojai bus apdovanoti vasaros pabaigoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi