Naujienų srautas

Gyvenimas2019.07.10 13:37

Kviečia leisti vasarą su špaga: prasideda nemokamos fechtavimo treniruotės

LRT.lt 2019.07.10 13:37

Jau ketvirtus metus iš eilės fechtavimo klubo „Fechtavimo akademija“ treneriai ragina vilniečius ar miesto svečius aktyviai leisti laisvalaikį ir išbandyti fechtavimo sportą Vilniaus miesto erdvėse. Pirmoji nemokama fechtavimo treniruotė vyks liepos 13 d. Vilniuje, Lukiškių aikštėje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Nemokamų treniruočių dalyviai turės galimybę sukryžiuoti ginklus ir pajusti kilnios kovos dvasią. Fechtavimas lavina fizines ir protines savybes, gerina koordinaciją, laikyseną, strateginį mąstymą.

Vasarą treniruotės planuojama vyks Lukiškių aikštėje, Vingio parke. Tikslus treniruočių grafikas skelbiamas Fechtavimo akademijos feisbuke.

Pirmosios treniruotės metu liepos 13 dieną bus minimas ir Fechtavimo akademijos vienerių metų gimtadienis. Fechtavimo akademijos įkūrėjai yra patyrę fechtavimo sporto atstovai, kuriems fechtavimas yra neatskiriama gyvenimo dalis. Sukaupta jau dešimtmečiais skaičiuojama fechtavimo patirtimi jie mielai dalinasi su visais norinčiais.

Fechtavimo akademijos prezidentė Vilma Kasiulynienė sako: „Pastebime, kad per pastaruosius metus vilniečiai itin aktyviai įsitraukia į sportinę veiklą ir juos žavi dar neatrasti dalykai. Fechtavimas vis dar yra vienas iš tų sportų, kuriuos išbandę žmonės būna maloniai nustebę patirtomis emocijomis ir naujais atradimais“.

Treniruotėje rekomenduojama būti apsirengus patogia apranga, nevaržančia judesių, ir sportine avalyne.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi