Naujienų srautas

Gyvenimas2019.07.03 07:56

LRT sporto vasara: Alanas Dzeranovas parodė, kaip treniruotis kartu su vaikais

LRT.lt 2019.07.03 07:56

Norint, kad vaikai sportuotų, reikia vieno iš dviejų dalykų: sportuoti patiems ir būti jiems pavyzdžiu, arba sugalvoti smagių bei trumpų pratimų, kurie mažyliams primintų žaidimą.

Pasak LRT PLIUS laidos „Į sveikatą!“ kūrėjo, trenerio Alano Dzeranovo, treniruotė vaikams turi kelti šypseną, o smagią atmosferą galima pradėti kurti jau nuo apšilimo. Pavyzdžiui, sportuodamas su sūnumi, A. Dzeranovas apšyla atlikdamas pratimus pavadintus „gorila“ ar „meška“.

„Svarbiausia, kad pratimai būtų smagūs, įtraukiantys, keltų vaikams šypseną ir nebūtų ilgi“, – sako A. Dzeranovas ir priduria, kad mažiau pastangų siekiant vaiką sudominti sportu įdėti reikės, jei tėvai patys noriai sportuos ir rodys užkrečiamą pavyzdį.

Vaizdo įraše – pratimai, kurie lavins jūsų ir vaiko motoriką, kūno centro stabilumą ir leis jums fantastiškai praleisti laiką kartu:

Į sveikatą. Šypsenos garantas – sportas kartu: grupinė tėvų ir vaikų mankšta

A.Dzeranovo treniruotes iš laidų „Į sveikatą!“ portale LRT.lt ir socialiniuose tinkluose bus galima rasti kiekvieną trečiadienį visą vasarą.

Tie, kurie priims A. Dzeranovo mestą fizinio aktyvumo iššūkį, galės dalyvauti konkurse ir laimėti įvairius prizus – džemperius bei marškinėlius.

Tam reiks nusifotografuoti – pasidaryti smagią asmenukę treniruotės metu ir ja pasidalinti komentaruose po tą dieną LRT feisbuke įkeltu treniruotės vaizdo įrašu.

Aktyviausi dalyviai ir nugalėtojai bus apdovanoti vasaros pabaigoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi