Naujienų srautas

Gyvenimas2019.06.30 16:43

Tinklaraštininkė Darja Kot atskleidė darbo užkulisius: socialiniai tinklai reikalauja investicijų

Jau trejus metus „Youtube“, „Instagram“, feisbuke ir kituose socialiniuose tinkluose tiklaraštininkė Darja Kot dalijasi savo kelionių ir kasdienybės įspūdžiais, kuriuos seka tūkstančiai. Tinklaraštininkė atskleidžia, kad ne viskas taip paprasta – gražiai sumontuotas filmukas reikalauja ir tam tikrų investicijų.

„Prie keletą metų mano draugė pasakė, kad turėčiau savo įspūdžiai dalytis socialiniuose tinkluose, turėti savo tinklaraštį. Taip jau trejus metus montuoju vaizdo įrašus ir turiu savo kanalą „Youtube“ platformoje“, – pasakoja Darja.

Ji sako, kad teko skirti nemažai laiko tam, kad išmoktų nufilmuotą medžiagą sudėtų į smagų filmuką. Labai padėjo vyro turimos žinios. Pagrindinis Darjos tikslas – savo nuotykiais įkvėpti kitus. „Įspūdžiai daug geresnė investicija, nei daiktai“, – priduria ji.

Daug keliaujanti mergina stengiasi parodyti ne tik gražiausias įvairių kraštų vietas, bet ir papasakoja, kas kelionėje jai nutiko. Ji drąsiai dalijosi istorija, kaip dingo jos lagaminai, ir savo sekėjus ragino būti atidesniais. „Filmuodama stengiuosi nefilmuoti to, kas galėtų pasirodyti nepagarba aplinkiniams ar priverstų juos pasijusti nejaukiau, tačiau pati nebijau pasirodyti ir be makiažo“, – šypsosi mergina.

Per trejus metus ji surinko nemažai sekėjų, tačiau sako, kad kol kas pragyventi iš tinklaraščio negalėtų – šis ne tik padeda papildomai užsidirbti, bet ir reikalauja nemenkų investicijų.
Plačiau apie tai – LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ vaizdo įraše.

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ (nuo 18.40 min.).

„Labas rytas, Lietuva!“ II dalis. Saldžiam rytui – išskirtinis desertas
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi