Gyvenimas

2019.06.28 17:27

Lietuvos zoologijos sodas 81-ajį gimtadienį švęs indėniškai

LRT.lt2019.06.28 17:27

Paskutinį šio mėnesio sekmadienį, birželio 30-ąją Kaune įsikūręs Lietuvos zoologijos sodas švęs 81-ąjį gimtadienį, kurio tema –indėnai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Šventės dalyviai susipažins su Šiaurės Amerikos vietiniais gyventojais bei jų tradicijomis. Taip pat sutiks įvairiausių skraidančių, šliaužiančių bei greitai bėgančių šio žemyno gyvūnų.

Laukia ne tik įdomi, kupina įspūdžių, bet ir pavojinga kelionė, mat ekspedicijos metu teks praeiti ir pro kaukėtų plėšikų – paprastųjų meškėnų teritoriją, žada renginio organizatoriai.

Gimtadienio šventėje lauks ir pažintis su indėnais, kurie papasakos, kokių tradicijų laikomasi jų kultūroje, bus galima paskanauti indėnų paruoštos arbatos bei gimtadienio torto.

Pasivaišinę renginio dalyviai galės parašyti palinkėjimą zoologijos sodui indėniškais simboliais ar dalyvauti orientaciniame žaidime po sode esančią „Šiaurės Ameriką“.

Kantriausieji turės galimybę savo rankomis pasidaryti mandalą. Ant scenos šventinę nuotaiką kurs „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtoja, atlikėja Milėja ir ilgametis zoologijos sodo renginių vedėjas Dainius Palivonas bei žodžio kišenėje neieškantis mažasis vedėjas Lukas Norkus.

Lankytojų taip pat lauks daug gyvūnų pristatymų, speciali ekskursija-ekspedicija po „Šiaurės Ameriką“. Lankytojus pasitiks kamerūninių ožkų, snieginio ožio, korsakų jaunikliai bei dvi rusvos berberinių avinų jauniklės Ragutė ir Agutė. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.