Naujienų srautas

Gyvenimas2019.06.20 13:03

Vilniečiai Tarptautinę jogos dieną švenčia dvi dienas

LRT.lt 2019.06.20 13:03

Nors Tarptautinė jogos diena yra birželio 21-oji, šio užsiėmimo mėgėjai Vilniaus Rotušėje susirinko jau ketvirtadienį. Vilniečiai švęsti ir domėtis jogos nauda organizmui šiemet kviečiami dvi dienas.

Vilniaus Rotušėje veiksmas prasidėjo ketvirtadienį per pietus. Atvirus užsiėmimus čia veda skirtingi jogos mokytojai. Vakare šventė tęsis – Rotušėje skambės dar ir gongų muzika.

Atviros pamokos įvairiose mokyklose vyks ir penktadienį, birželio 21-ąją. Nemokami jogos užsiėmimai visą vasarą vyks ir Neringoje.

Ketvirtadienį LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėjęs Indijos ambasadorius Tsewangas Namgyalas sakė, kad nuo 2015-ųjų minima Tarptautinė jogos diena yra skirta tam, jog žmonės kuo labiau įsisąmonintų, jog joga yra universalus dalykas.

Kartu su juo laidoje dalyvavusi jogos mokytoja Kirti Gahlawat pridūrė, kad norint gerai jaustis, svarbu ne tik mankštinti kūną. Pasak jos, norint išlikti sveikiems, svarbiausias įrankis yra šypsena.

Laidoje taip pat buvo parodyta, kaip atlikti saulės pasveikinimą – 12-os kūno padėčių seką, kuri ne tik išjudina, pramankština raumenis, bet ir suteikia energijos.

Renginio Rotušėje akimirkos – nuotraukų galerijoje.

Kaip atlikti saulės pasveikinimą – laidos įraše (nuo 14.40 min.):

„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Rytoj – Tarptautinė jogos diena: kaip ją švesime Lietuvoje?
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi