Gyvenimas

2019.06.20 11:18

Neringos paplūdimiuose visą vasarą vyks nemokami jogos užsiėmimai

LRT.lt2019.06.20 11:18

Ilgametė Neringos vasaros tradicija – nemokamos jogos mankštos ir vėl grįžta į Nidos ir Juodkrantės paplūdimius. Pirmoji mankštų diena šiais metais – birželio 21-oji. Būtent šią dieną minima Tarptautinė jogos diena, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Kas savaitę besikeičiantys instruktoriai kvies išbandyti įvairias jogos rūšis –  Hatha, Aštanga, Prana Vashya, Nirvana fitness, Joga breathwork, sportinę, sveikatinimo. Taip pat vyks kalanetikos ir giliųjų raumenų treniruotės.

Darbo dienomis mankštos vyks du kartus per dieną – ryte nuo 8 iki 9 val. ir vakare nuo 19 iki 19.45 val. Šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis – tik rytais nuo 8 val.

Vieta – Nidos ir Juodkrantės centriniai paplūdimiai, esant vėjuotam orui – priešpliažio zonoje.

Ši vasara jau tryliktoji, kuomet jogos mankštos organizuojamos Nidos centriniame paplūdimyje. Į pirmuosius užsiėmimus iš pradžių rinktasi nedrąsiai, tačiau geri atsiliepimai mankštas išpopuliarino taip, kad atsirado poreikis jas organizuoti ir Juodkrantėje.

Jau nebestebina, kuomet Nidos ir Juodkrantės centriniuose paplūdimiuose susirenka apie pusę šimto mankštų dalyvių.  Kai kurie kurorto lankytojai net ir savo viešnagę Neringoje planuoja atsižvelgdami  į jogos mankštų grafiką.

Neringos pajūryje atliekami jogos pratimai ne tik padės lavinti kūną, bet ir geriau išnaudoti jūros ir jūrinio klimato teikiamais privalumais.

Projektą vykdo Lietuvos jogos asociacija, o finansuoja Neringos savivaldybė visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Mankštos vyks iki rugpjūčio 25-osios.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt