Gyvenimas

2019.06.19 07:55

LRT sporto vasara: viršutinės kūno dalies treniruotė su Alanu Dzeranovu

pratimai – vaizdo įraše
LRT.lt2019.06.19 07:55

„Jums nereikia pirkti brangių sporto klubų abonementų tam, kad išsiugdytumėte jėgą viršutinėje kūno dalyje bei kūno centre“, – sako treneris ir LRT PLIUS laidos „Į sveikatą!“ kūrėjas Alanas Dzeranovas ir pristato nesudėtingą mankštą.

Pasak jo, viskas, ko reikia tokia mankštai – keli kvadratiniai metrai kambaryje, rūsyje, kieme ar parke, bei savo kūno svoris. Pasak A. Dzeranovo, per tokią treniruotę įdarbinsite pečius, krūtinę, rankas, pilvo bei nugaros raumenis.

„Nors akcentuota viršutinė kūno dalis, bet padirbės visas kūnas, patikėkit manim“, – šypsosi treneris.

Jis pastebi, kad tokios treniruotės dažnai vengiama, nes treniruoti viršutinę kūno dalį sunku. Todėl su kiekvienu pratimu siūlomas ir lengvesnis variantas.

A.Dzeranovo treniruotes iš laidų „Į sveikatą!“ portale LRT.lt ir socialiniuose tinkluose bus galima rasti kiekvieną trečiadienį visą vasarą.

Tie, kurie priims A. Dzeranovo mestą fizinio aktyvumo iššūkį, galės dalyvauti konkurse ir laimėti įvairius prizus – džemperius bei marškinėlius.

Tam reiks nusifotografuoti – pasidaryti smagią asmenukę treniruotės metu ir ja pasidalinti komentaruose po tą dieną LRT feisbuke įkeltu treniruotės vaizdo įrašu.

Aktyviausi dalyviai ir  nugalėtojai bus apdovanoti vasaros pabaigoje.

Viršutinės kūno dalies treniruotė – reportaže:

Į sveikatą. Brangius sporto klubus – šalin: treniruokite viršutinę kūno dalį su savo svoriu
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt