Naujienų srautas

Gyvenimas2019.06.15 20:25

Kas – prie ežero, kas – į trasą: sostinės gatvėmis pralėkė „Moterų bėgimas“

LRT.lt 2019.06.15 20:25

Apie pusantro tūkstančio moterų šiltą šeštadienio vakarą skyrė prabėgimui Vilniaus gatvėmis. 7-ąjį kartą vyko tradicinis „Moterų bėgimas“, kurio dalyvės pirmą kartą startavo Rotušės aikštėje.

Penkių kilometrų trasą pirma įveikė ir Senamiesčio gatvėmis atgal prie Rotušės po 17 min. 23 sek. sugrįžo bėgikė Loreta Kančytė, kuriai laimėjimas šią vasara – ne pirmas.

Praėjusį savaitgalį ji tapo pusmaratonio laimėtoja Kaune bei pasiekė trasos rekordą, ją įveikusi per 1 val. 16 min. 2 sek.

„Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau ir prisidėjau prie renginio idėjos – kitų moterų palaikymo. Trasa patiko, buvo smagu bėgti ir dar smagiau laimėti. Kiekvienai linkėčiau pabandyti – vien teigiamos emocijos“, – pranešime žiniasklaidai įspūdžiais dalinosi bėgimo aukštumose sparčiai įsitvirtinanti L. Kančytė.

Antroji finišavo Evelina Miltenė.

Trečioji – Viktorija Varnagirytė.

Nėštumas nesukliudė „Moterų bėgime“ sudalyvauti ir olimpietei Vaidai Žūsinaitei-Nekriošienei. Moteris užėmė 12-ąją vietą ir džiaugėsi, kad besilaukdama pirmagimio įveikė trasą be didelių sunkumų: „Nuolat stebėjau pulsą ir bėgau sau šiuo metu tinkamiausiu tempu, todėl jaučiuosi gerai. Svarbiausia konsultuotis su gydytojais ir žinoti, kokį atstumą, greitį pasirinkti.“

Renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi