Gyvenimas

2019.06.15 14:06

Šunų šuolių į vandenį turnyre į baseiną nėrė ir keturkojų šeimininkai

Gintarė Micevičiūtė, LRT.lt2019.06.15 14:06

Antrą kartą Vilniuje surengtame šunų šuolių į vandenį turnyre „Šlapia uodega“ sausų neliko – keturkojai ir jų šeimininkai sušlapo nėrę į baseiną, o žiūrovai – apsitaškę vandens purslais po drąsių ar juokingų pūkštelėjimų.

Šuolių į vandenį turnyre dalyvavo 30 šunų, suskirstytų į dvi kategorijas pagal svorį. Nors visų dalyvių šeimininkai tvirtino, kad jų augintiniai be galo mėgsta maudytis, į baseiną drąsiai šono ne visi. Paskatinti šunis šuoliui savininkai bandė įvairiausiais būdais.

Pavyzdžiui, vilnietė Justina pati pūkštelėjo į vandenį. Tikėjosi, kad jos šunelis Žakas seks paskui, bet net ir tada jis į vandenį lipti nepanoro.

Tokių kaip Justina turnyre buvo daugiau – į baseiną anksčiau nei jų keturkojai draugai šoko dar kelių šunų savininkai.

Tiesa, stengtis buvo verta – komisija rinko ne tik toliausiai nušokusius šunis, bet ir tuos, kurie geriausiai dirbo komandoje.

Kai kuriems šeimininkams tai, kaip turnyre elgėsi jų šunys, buvo tikra staigmena. Štai kalytė Bona drąsiai pasileido bėgti paskui žaislą, nusviestą  į baseiną, tačiau prie pat krašto sustojo ir net nušoko nuo pakylos – nusprendė pabėgioti grindiniu.

Turnyre dalyvavo ir praėjusių metų laimėtojas Invis, kurio šeimininkas Bogdanas portalui LRT.lt sakė, kad norint laimėti reikia su savo augintiniais kuo daugiau laiko leisti prie vandens ir motyvuoti šunis šokti į vandenį.

„Kai kurie šunys tiesiog nemėgsta vandens, tai turbūt priklauso ir nuo veislės“, – sakė Bogdanas.

Apdovanojimus taip pat pelnė publikos numylėtiniai bei tie, kuriems šuoliui į vandenį prireikė daugiausiai drąsos.

Renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.